Изграждане на сайтове на ниски цени

morala

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако искате да си имате собствен сайт не се колебайте само срещу 30 лв (от 1 до 10 страници) получавате вашия сайт
 
ее пич скъп си... аз мойте ги давам по 25лв. - не се колебайте!!!

бтв: 11та страница как се таксува?
 
ПРОМОЦИЯ

Професионален уеб сайт ( HTML, PHP, Flash, неограничен брой страници); Изграждам бизнес корпоратични сайтове, уеб магазини и онлайн витрини. Вие получавате вашия сайт не за 30 лв, нито за 25 лв, а за сензационните 9.99 лв. Ако се обадите до 10 мин. получавате напълно безплатно една година подръжка на сайта. А ако се обадите до 5 мин. вие получавате напълно безплатен хостинг + домейн .com за една година, както и напълно безплатна СЕО оптимизация! Само сега! Не изпускайте промоцията! Период на промоцията: до като съм жив!
 
vitohol каза:
Аз правя сайтовете без пари :) Само се обадете Хахаха!
Обаждам ти се! Сериозен ли си! Трябва ми човек с когото да работим в екип? Ако наистина имаш умения пиши ми!
 
MacTeP каза:
да ви имам и цените :)
Ако искате истински сайт обърнете се към уеб студиото Web Solutions BG

Забележка: Цените са са пъти по-високи от тези за които говори младежа по-горе.
This domain is parked, pending renewal, or has expired.
Please contact the domain provider with questions.


Някое уеб студио трябва да си поднови домейна... :)
 
Митака каза:
MacTeP каза:
да ви имам и цените :)
Ако искате истински сайт обърнете се към уеб студиото Web Solutions BG

Забележка: Цените са са пъти по-високи от тези за които говори младежа по-горе.
This domain is parked, pending renewal, or has expired.
Please contact the domain provider with questions.


Някое уеб студио трябва да си поднови домейна... :)

Нещо се бяха обозили вчера NS-ити, иначе сме го подновили още преди 2 седмици. Вчера ги оправихме, ама някой доставчици с по-голям кеш на NS-тата още има проблеми.
Голям срам нали, разрешавам ви да коментирате колко сме зле и колко сме куци :)

Domain Name: websolbg.com

Status: clientDeleteProhibited, clientTransferProhibited

Registrar: ONLINENIC, INC.
Whois Server: whois.35.com
Referral URL: http://www.onlinenic.com

Expiration Date: 2008-08-28
Creation Date: 2006-08-28
Last Update Date: 2007-09-01
 
Frik каза:
ПРОМОЦИЯ

Професионален уеб сайт ( HTML, PHP, Flash, неограничен брой страници); Изграждам бизнес корпоратични сайтове, уеб магазини и онлайн витрини. Вие получавате вашия сайт не за 30 лв, нито за 25 лв, а за сензационните 9.99 лв. Ако се обадите до 10 мин. получавате напълно безплатно една година подръжка на сайта. А ако се обадите до 5 мин. вие получавате напълно безплатен хостинг + домейн .com за една година, както и напълно безплатна СЕО оптимизация! Само сега! Не изпускайте промоцията! Период на промоцията: до като съм жив!

Колеги , яко подбивате цените , не е хубаво така , ще разглезите копувачите :) ;)
 
абе не се излагайте с тез 30 лв :) Научили сте фронт пейдж и два тага и знаете HMTL вече. Оставете тази работа на професионалистите, иначе продължавайте да се занимавате и ще успеете
 
man0l каза:
абе не се излагайте с тез 30 лв :) Научили сте фронт пейдж и два тага и знаете HMTL вече. Оставете тази работа на професионалистите, иначе продължавайте да се занимавате и ще успеете

Не ве... нека си се учат, да си правят сайтчета на познати и приятели, ама да не се бутат между шамарите
 

Горе