Търся: Изграждане на сайт

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

Търся някой, който може да ми настрои този сайт www.kids111.com. Идеята на сайта е оцветяване на картинки, които аз ще качвам.
Добавих един плъгин, но снимките са с повече мб и се появяват в сайта по-бавно. Който поеме заданието трябва да направи така, че снимките сами да се смаляват (за да се отварят по-бързо) и други дребни неща, които ще пиша.
Относно цената - не знам, вие предложете.
Необходим ми е напълно изграден сайт, с гоогле адс; да се добави, че сайтът използва кукита; да се махнат лентите admin September 7, 2023 0 Comments; да се добавят бутони за download на снимката и за принт и други дребни поправки.

Благодаря!
За повече информация, моля пишете ми.
 
Принт и даунлоуд пише че се поддържат в Про версията на плъгина, но по принцип може да се добавят и "отвън".

Зареждането на резната версия на картинката може да наложи по-груби манипулации от рода на редакция на плъгина.
 



Не са релевантни на казуса тия линкове.
 
Това се прави за 5 минути с imgbox gallery / лейзилоудинг и NextJS/ Laravel. Пък и с каквото и да е, ужас.
 
То не е конкретно трабъла със самото преоразмеряване (не компрес бре Криско), проблема си е в целия сайт, който е не на 0-ла, а на -1 😉
Но по-готино е да е нещо "за 5мин" и 14лв.. и аз така мисля :)
 
И понеже усещам, че тук се очертава драма (да не пускам нови дървени теми) малко изява за ТОП-СпИцИлИстИ като Крисчо али други отявлени :)
Драмата в задачата на първо четене е, как да стане най-безболезнено: къстъм анкета при поръчка на КЪСТЪМ продукт в УУУУУК, след успешно плащане (трее да е вързано с някакъв статут на поръчката) анкетата/въпросника се праща аутоматикали към дерзаещият. 😇
 
И понеже усещам, че тук се очертава драма (да не пускам нови дървени теми) малко изява за ТОП-СпИцИлИстИ като Крисчо али други отявлени :)
Драмата в задачата на първо четене е, как да стане най-безболезнено: къстъм анкета при поръчка на КЪСТЪМ продукт в УУУУУК, след успешно плащане (трее да е вързано с някакъв статут на поръчката) анкетата/въпросника се праща аутоматикали към дерзаещият. 😇

 
Данке, ще се тества да видим все пак дали ще ме стегне кръста в крайна сметка, и че дори ми е трудно стоенето на компа 😆

Спешъл поздрав за готините в предприемача :)
Дефа липсва да вкара малко диско 😆😆🤣
 
С хукса няма да стане бате ахаха ФЕЙЛ ме, ама до сега се тествах 😁 Имам друг трабъл и той изглежда е в "къстъм" приоритетите на сингъл атрибута :)
Ами, али ще да е кръстот да ме били точно в момента ЯКО, АЛИ ще да е южуали да замажа положение с "къстъм филдс" при самата поръчка, кой ли ще забележи в крайна сметка 😆
Не съм имал вариант при който да не се "измъкна" всъщност, тей че ако всичко изглежда 6, то най-малкото ще да е 6 без 10 по обичайните стандарти 🤣
По-важното е, ТИ как изкара 9-ти септември 😁😊😇
 

Горе