Търся: Изграждаща се фирма за web разработка.

rujel

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не случайно поствам тази тема във Freelance. Търся freelance-ър, който възнамерява да наеме хора и така да създаде фирма за уеб разработка.
Да отбележа, че целта ми е да проуча възможността за осъществяване на определен специфичен вид коопериране, а не за да поръчвам нещо, да предлагам да бъда нает или просто да ви намирам клиенти.
 
Последно редактирано:
Бая ще има да я повдигаш. Тук хората обичат конкретиката, такива али-бали с прибежки и припълзявания, всеки подминава :)
 
Бая ще има да я повдигаш. Тук хората обичат конкретиката, такива али-бали с прибежки и припълзявания, всеки подминава :)
Изключително точно казано е това. Такава е и целта - да бъде пропусната от 99% от потенциално заинтересованите и да се свържат оставащия 1%. Тези, които са най-готови за всякакви видове контакти.
Точно това е и причината поради която много рядко вдигам темата. Ако забележиш пуснал съм я преди около месец (а в бъдеще ще е и по-рядко).
 
Това може да се тълкува колкото в смисъла за който намекваш, че търсиш "уникалният", толкова и в смисъла, че тършиш "уникалният балък" ;)

Както и да е, успех от мен
 

Горе