Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Или по точно казано:
Търся php професионалист, за работа по поставени задачи във връзка с ремонти и подобрения на сайтове.
Предпочитам сериозен човек, доказал се като такъв във форума.
Ако някой от вас има свободно време и желание да ми пише.

Само искам да ви помоля, да не бъркате професионализма с ентусиазъм :)
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Не съм се доказал във форума, тъй като работя с определени хора от много време, но ако все пак решиш ми пиши на скайп vih.tradingroup
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

какво значи "VIH" ?
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Преди година с човек от форума се опитахме да работим заедно, по разни сайтчета, но не ни се получи? мисля че беше от Добрич или Варна?
Имам го в Скайп аднат, но не сме си писали от тогава и не мога да се сетя за името.
Ако той се сеща да каже едно здрасти в скайп :)

В интерес на истината търся наистина сериозен човек, с които да поработим както трябва, не мога да се доверя на нови, не защото са лоши, просто не желая да хабя нерви в раздаване на моментно доверие. А и не ме разбирайте грешно, но ми е трудно да приема сериозно човек с "Group" в контактите си :)
просто помня времето когато и аз си добавях подобни гръмки думи :)
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Мчи пиши тогава, в моя скайп няма странни думи,пък и уж програмист го раздавам . Ако искаш мога да покажа някой мои неща за да добиеш представа


///аз пък друго се чудя с къв акъл ги приемам с тея никове Sexyy Nolan
 
От: От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Мчи пиши тогава, в моя скайп няма странни думи,пък и уж програмист го раздавам . Ако искаш мога да покажа някой мои неща за да добиеш представа


///аз пък друго се чудя с къв акъл ги приемам с тея никове Sexyy Nolan


То като стана дума за срамотии в скайп...
мен ме е срам да си давам скайпа, един път го написах на една мацка на салфетка на плажа, и докато го изписвах се усетих че никога няма да ми се обади :) така и стана.
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Нали се сещаш, че е работен скайп и има значение всяка една буква? По обяви ползвам този скайп - всеки си има принципи и си държи на тях.
А колкото до сериозност - от София съм и не смятам, че ако си търсиш сериозен програмист ще го намериш по скайп (и аз съм пробвал с дистанционни дизайнери). Нужно си е и личното присъствие при демонстрации, показно, въпроси и т.н. за да се свърши работата докрай в срок. Това е моят начин, който прилагам от години, и който смятам за успешен.
Виждам, че вече си предубеден спрямо мен, затова няма да се натискам. Отстъпвам мястото на 'по-сериозните' господа. Успех в работата и дано откриеш човека.
Поздрави!
 
От: Издирвам реномирано пъхъпарче на ишлеме.

Не го приемай така, не съм искал да те засегна. Просто предишния ден още някой с името group в контактите се опита да се представи за сериозен и голям.
А и помня като бях на 20 и аз си пишех гроуп в имената защото звучи по-яко. Само да сверя препоръката и ще ти пиша на лс. Prossto sym otgoworil wyw wesel moment sled zлоупотреба със порто :)
Все едно ти да ме приеме6 сериозно ако ти дам скайп ekstranina92

Нали се сещаш, че е работен скайп и има значение всяка една буква? По обяви ползвам този скайп - всеки си има принципи и си държи на тях.
А колкото до сериозност - от София съм и не смятам, че ако си търсиш сериозен програмист ще го намериш по скайп (и аз съм пробвал с дистанционни дизайнери). Нужно си е и личното присъствие при демонстрации, показно, въпроси и т.н. за да се свърши работата докрай в срок. Това е моят начин, който прилагам от години, и който смятам за успешен.
Виждам, че вече си предубеден спрямо мен, затова няма да се натискам. Отстъпвам мястото на 'по-сериозните' господа. Успех в работата и дано откриеш човека.
Поздрави!
 

Горе