Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Допада ли ви идеята ми ?

  • Да

    Votes: 2 16.7%
  • Не

    Votes: 10 83.3%

  • Общо гласове
    12
  • Poll closed .

Plamen Bijev

New Member
Здравейте.
Казвам се Пламен и търся хора с регистрирани акаунти в eBay които имат желание да продават за мен.Ще се продават най-вече обувки Адидас и прочие, според зависи.
Обувките не са оригинални от най-добро качество са!Изпращат се от Китай.
Предлагам добър процент на продаден чифт + бонуси които зависят от това колко ще продавате.
Не видях някой да си е писал в темата си телефон или скайп може и да недовиждам! :)
Както и да е скайпа ми го има профила който е заинтересован да ми пише.
Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Най-вече обувки Адидас и прочие, според зависи. Обувките не са оригинални
Сигурен бан! от ebay.co.uk нз как, но хващат ментета, един приятел така изгоря с димитровградските ментета!
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Еми продадени са над 50-60 чифта и хората се оплакват само че им се бави с няколко дни поръчката но несъм имал negative!
А пак и в описнието се пише че не са оригинални и ги продавам на най ниската цена в еBay с разлика от $100-$150 с оригинала така че хората знаят какво си купуват :)
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Писах лс но май не можеш да отговориш
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Пламене, рано или късно ще ти баннат акаунта, щом продаваш неоригинални продукти под чужда марка. Знам няколко таквиа случая специално за българи. Така че мисли за нещо друго, от това няма да забогатееш.
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Искам да започна нещо свързано с интернет реклама понеже ми е интересно и е нещо ново за мен! Но засега неразбирам особено много.Dropshipping-a засега е алтернативата за мен.
Благодаря.
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

А какво ще стане примерно ако някой закупи стоката аз ти пратя парите а после той повдигне диспут и си иска парите в акаунта ми като има 0000 долара той ще стане на - дадената сума paypal ще си му върне ли парите въпреки че ги нямам в аканута или не за да знам.
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Ако някой си поиска парите PayPal автоматично ги взимат от акаунта ти и оставаш на минус ако ги нямаш до изясняване на случея!
Ако не се разберете взаимно PayPal решава в коя полза да гласува! Ако е в твоя си 6 но ако е в негова полза и парите му бъдат върнати той е длъжен да предостави tracking number с който доказва че пратката е обувките е върната в Китай.
При такъв случей на мен ми се връщат парите и аз ти ви връщам на теб ти си допълваш със твоя процент и сумата се изпълва и acc-то ти вече не е на минус!
Принципно според случея се деиства но като цяло това е основния начин на работа. А това дали някой ще отвори case зависи на 75% от теб или колко бързо ще ми бъде платено за да мога да платя аз.
Ако има още нещо неясно питайте !
Благодаря.
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Само да предупредя че имаше случай в който в блакхат форум беше описан скам в който се продават неща на много изгодна цена използвайки чужди ебей акаунти насъбрани с подобна оферта за "работа" и след като някой си "купи обувки от вас" и ви прати парите , той ще ви ги иска и няма да изпрати нищо . В крайна сметка вашия баланс ще бъде на минус (или ще ви изтеглят от баланса) и ще бъдете най малко баннат от ебей и пейпал (ако в картата с която сте регистрирани в пейпал имате пари или е кредитна автоматично пейпал ще си вземе сумата и ще я възтанови на купувача) .
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Много учудващо как ли бих пуснал такава обява ако взимах парите на хората без да се праща нищо.
И по горе съм описал процедурата позната ми от опит! :)
 
Последно редактирано:
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

от всичката работа печели само китаеца, за дребни комисионни не си заслужава рисковете ,Китай не е на 100 км ,стоката пътува повече от месец в зависимост от дестинацията за доставка(аз чаках едни 3д очила повече от 40 работни дни,вече ги бях забравил и те взеха че доидоха) всеки си преценява положителните и отрицателните страни на бизнеса в които се забърква
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

До US пратките пристигат до 3-4 дни! До БГ за 9-10 отново опит.
Не казвам че офертата ми е слатна но се изкарва някой лев!
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Още две неща
Аз поне никъде не видях да пише че Адидаса е фейк, или понеже не е изрично упоменато че е оригинален се приема за менте.
Какъв е смисълът да предлагаш и на други да продават след като ти добре си продаваш в Ебай, каква е файдата да се наредят двайсе човека с един и същи модел с една и съща цена един под друг - сигурно да ти правят перде защото ако акунта с петдесетте положителни фидбека е твой ще продаваш само ти.
 
От: Издирват се хора с eBay account за Dropshipping!

Първо, AAA качество деликатно подсказва че не са оригинални и да ако не пише че са оригинал значи не са! А смисъла мисля че е близо до умъ.
А моделите са 200 така че...!
 

Горе