Изкам да изкарам пари на 15 съм

AmiroBE

New Member
Здравеийте ! Аз съм момче на 15 години и бих изкъл да изкарам пари от интернет но незнам как ? Прочетох доста неща и стигнах до разума че трябва да имам 18 години за да печеля пари. Ако някои знае как да изкарам пари от интернет без да имам 18 и без да забъркам наще в схемата ще се радвам да прочета отговорите ви. Извинявам се че текста не е написан правилно просто толкова знам български език. Аз от 5 години живея в Белгия и тука говорят френски пробвах се в френски сайтове за изкарване на пари ама се ми изкаха да имам банкова сметка и да имам 18 наваршени и за това реших да е пробвам в българските сайтове и пак се извинявам за неграмотния ми текст.
 
Последно редактирано:
1. Няма значение на колко години си.
2. В форума има доста за четене докато прочетеш всичко ще си готов да вадиш пари като пълнолетен. Може да започнеш с четенето.
3. С тази ВИДНА и прекалена неграмотност, по-добре ходи на училище и после мисли какво иЗкаш!

Успех!
 
Не се заблуждавай, че като имаш банкова сметка ще започнеш да изкарваш пари от интернет. Хората, които правят сайтове вече са на всеки ъгъл. Всеки може да пуска сайт и да инсталира wordpresss.
 
Сега ще видим колко знаеш френски, аз щото знам мъничко.

Ce n'est pas un siteweb por "faire de l'argent". C'est une plateforme d'entreprise! D'abord presente-toi et dis-nous d'ou tu viens. Tes parents sont de Bulgarie?
 
Почвай да правиш клипчета в YOuTube. Времето до 18 ще се ошлайфаш , ще видиш кое как става с програмките за едитване и ще може да печелиш ако си интересен.
Това е добра идея, само трябва да се насочи към нещо конкретно. Сега ти видях Ютуба между другото и ти дадох съб.
 
1. Няма значение на колко години си.
2. В форума има доста за четене докато прочетеш всичко ще си готов да вадиш пари като пълнолетен. Може да започнеш с четенето.
3. С тази ВИДНА и прекалена неграмотност, по-добре ходи на училище и после мисли какво иЗкаш!

Успех!

пред "в" и "ф" се пише ВЪВ ;)
 
Добре си направил :D
Каналът ти ще стане доста популярен ако дадеш на бебето бира, или поне се направиш че му даваш бира, а реално дадеш сок. В заглавието напиши "Bulgarian baby tries beer for a first time" и ти гарантирам virality. Прати линк на ViralHog и на Daily Dose of Internet и си готов.
 
Каналът ти ще стане доста популярен ако дадеш на бебето бира, или поне се направиш че му даваш бира, а реално дадеш сок. В заглавието напиши "Bulgarian baby tries beer for a first time" и ти гарантирам virality. Прати линк на ViralHog и на Daily Dose of Internet и си готов.
Coming Soon :D сега още обработвам клипчета от морето :)
 
Почвай да правиш клипчета в YOuTube. Времето до 18 ще се ошлайфаш , ще видиш кое как става с програмките за едитване и ще може да печелиш ако си интересен.
И за това вече има много хора. Преди ако е ставало, сега е трудно. За да получиш повече препоръчване на видеото ти и да се класира на по-предни позиции ти трябват гледания и от там се получават и другите екстри,които са необходими за развитието на канала. Тоест в тази ниша нямаш ли гледания няма да се класира клипа и няма да се покаже в препоръчани и другите там видеота от където се дърпат гледания. За да натрупаш гледания трябва да си в ниско конкурента ниша. В момента всеки ден се бълват видео клипове и намирането на ниско-конкурентна ниша в която да си добър е трудно. Ако пък прави клипове в ниша, която ще получи гледания и не е добър в това, хората няма пак да се абонират, защото няма да харесат клипа и ще излязат от канала и се връщаме на горния цикъл. Има си много фактори, които трябва да се следят. И много да се чете. Темата за youtube е доста дълга теоретично. Стартираш канал и се надяваш от 0 да събереш нещо, но след 3-4 месеца ако няма напредък се отказваш. Автора на темата няма години за това не влизам в темата за рекламиране на канала.
 
Снимай клипове с бъдещата ти приятелка и ги качвай в сайтове за възрастни ;v не ве админи няма ли тука
 
И за това вече има много хора. Преди ако е ставало, сега е трудно. За да получиш повече препоръчване на видеото ти и да се класира на по-предни позиции ти трябват гледания и от там се получават и другите екстри,които са необходими за развитието на канала. Тоест в тази ниша нямаш ли гледания няма да се класира клипа и няма да се покаже в препоръчани и другите там видеота от където се дърпат гледания. За да натрупаш гледания трябва да си в ниско конкурента ниша. В момента всеки ден се бълват видео клипове и намирането на ниско-конкурентна ниша в която да си добър е трудно. Ако пък прави клипове в ниша, която ще получи гледания и не е добър в това, хората няма пак да се абонират, защото няма да харесат клипа и ще излязат от канала и се връщаме на горния цикъл. Има си много фактори, които трябва да се следят. И много да се чете. Темата за youtube е доста дълга теоретично. Стартираш канал и се надяваш от 0 да събереш нещо, но след 3-4 месеца ако няма напредък се отказваш. Автора на темата няма години за това не влизам в темата за рекламиране на канала.
И все пак.... какви простащини имат милиони гледания - примерно един казвал Logan Paul 100 000 пъти. Просто повтаря името..... това е целия клип доста дълъг естествено - 12 милиона гледания. Та може да се пробие, просто трябва търпение и предполагам доза късмет.
 
И все пак.... какви простащини имат милиони гледания - примерно един казвал Logan Paul 100 000 пъти. Просто повтаря името..... това е целия клип доста дълъг естествено - 12 милиона гледания. Та може да се пробие, просто трябва търпение и предполагам доза късмет.
Да и аз съм забелязъл. Някакъв 24 часа казва едно и също и милиони гледания. Вече е направено и трябва да се измисли нещо друго подобно. Следял съм определени ниши и гледам, че си има канали качващи съдържание всеки ден. В тези ниши класирането според мен е невъзможно.
Може да има и свободни места, които лесно да събират гледания, но не ги знам лично аз :):):)
 
Този за който говорите е мистър Бийст (Mr. Beast). Не всички клипове са му глупави. Дава доста пари за благотворителни каузи. Гледах клип как си прави пътуване от източния до западния бряг на САЩ с Юбер и типна доста шофьора. Беше интересно пътуването и разговора с шофьора.
 
Защо така нахранихте момчето и му убихте ентусиазма. Пари може да прави и без да има 18, просто не трябва да прави шашми. Да си реши какво разбира и да рови във форума-теми стотици, идеи много, схеми също, но да чакаш на готово не става ;)
 
Защо така нахранихте момчето и му убихте ентусиазма. Пари може да прави и без да има 18, просто не трябва да прави шашми. Да си реши какво разбира и да рови във форума-теми стотици, идеи много, схеми също, но да чакаш на готово не става ;)
Мисля че ползва Гугъл Транслейт и е някакъв нигериец-скамър. Дано не се окажа прав. Чакам го да отговори на френски сега. Нали каза че в Белгия живеел.
 

Горе