Изкарване на бърза малка сума за старт?

mitakaJ9

New Member
От много време чета форума и вече мисля да се захвана със сайт и/или блог. За блог не ми трябва инвестиция, но имам и няколко не лоши идеи за сайтчета, а и ми се иска и да се пробвам и в афилиейт маркетинга, но нямам начален капитал. Има ли как да изкарам дребна сума без инвестиция, за да мога да започна? Предполагам, че няма ама все пак да попитам. Другият ми вариянт е да се ориентирам поне за началото към блек методи от хакфорумс така, че да заредя пайпал-а си с някой друг долар, че да мога да започна работа.
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

ахм...

- какво ще рече "дребна сума без инвестиция"?
- щом можеш да "се ориентираш" към "блек методи от хакфорумс" не схващам къде е проблема?
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Ще рече 50-тина долара с които да мога да си закупя домейн и хостинг за 1/2 година колкото да мога да дам някакъв старт на нещата.

А иначе блек методите не са ми приоритет и бих ги използвал ако няма друг начин, ама то надали и има за кво питам, като е ясно, че ако имаше безплатен обяд всички щяха да го ядът. Може да се делва тая тема май.
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Ок мерси, но не мога да зацепа само как ще изкарам някой долар от правенето на профили, може ли малко разяснение :)
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Ок мерси, но не мога да зацепа само как ще изкарам някой долар от правенето на профили, може ли малко разяснение :)

евентуално някой от тук присъстващите ще ти плати за услугата, пускаш тема в пазар определяш цена и т н

м др чудя се кой гений те е навел на мисълта, че блекхат методите са нещо като касичка, в която просто добрите момченца не бъркат, щото така са възпитани, но ако си на зор винаги можеш да се снабдиш с първоначален капитал от там
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Предлагаш правенето на профили на други хора срещу заплащане?
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Започваш със Събмити / Създаване на сателитки / Писане на статии / Правене на форум профили.
И още хиляди неща които ще ти дадът "СТАРТ" в началото на Интернет сферата.. :)

Има ли желаени, има и начини! :)

Cheers,
 
От: Изкарване на бърза малка сума за старт?

Е че много ясно, че има.

Пита ли милионер, как е направил състоянието и отоговаря - със стартво капитал, питали го а стартовия капитал - със стартов пистолет отоговрил :D

Шегата на страна, винаги има начини. Колегите над мен са написали някои от тях.
 

Горе