Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

fun

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Без значение дали са на собствен хостинг, блогер, вордпрес, на поддомейни и т.н. Ще разгледам детайлно всяка заявка на продавач. Но!
- хостинга не ме интересува - имам си. Не ми дреме че бил на накоя престижна или евтина фирма. Интересува ме само съдържанието класирането и доходите(ако има) (и евентуално домейна, ако е самостоятелен, без значение кирилица или латиница).
- трябва да е поне pr2 и поне 100 индексирани страници.
тематиката е важна. Тематиката трябва да е строго предназначена за крайни клиенти - такива които произвеждат стоки или продават услуги без посредник. Всичко това не трябва да е в е IT сферата. Поради тази причина не са подходящи тематики адулт, сподели, филми, rss новини,download, игри, открадни, безплатно, уроци,рецепти,лаптопи,телефони,компютри и т.н масовки, както и такива преназначени за тиин и деца.
- за мен интерес представлява сегашното (доказуемото) положение на сайта/блога. Не ми пука колко бил перспективен и няма да ценобразувам на тази база.

Контакти - само на лична - тук. Плащам с epay,paypal,webmoney,банков път и в софия - кеш. Няма да откажа и фактура ако е възможно.
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Ами то нищо подходящо не е останало, както си ги изброил неподходящите.
Би ли написал само подходящите теми, за да се ориентира човек:)
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

brad ти къде си тръгнал с твойте нелепи дялкани с тесла сайтчета?
мислиш ли че някой ще да де пари за твой сайт - трябва наистина голям балък да хванеш ...
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Ами подходящи се много - авто,всякакви услуги с монтаж или ръчен труд,туризъм, транспорт,продажба на масови и немасови стоки - печки перални, хладилници,климатици, фотоволтаици, термопомпи, телевизори и т.н. детайли и материали за производство на стоки, храни (без добавки),озеленяване,цветарство, всякакви промишлени стоки и т.н - мисля че става ясно.
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

brad ти къде си тръгнал с твойте нелепи дялкани с тесла сайтчета?
мислиш ли че някой ще да де пари за твой сайт - трябва наистина голям балък да хванеш ...
Аз сайтове не продавам, а си ги отглеждам и си карам кефа.
Мисли за себе се, че ако спре случайно Vbox-а и твоите недялкани сайтове са се изпарили на секундата.
Ще трябва да разчиташ само на кола маските, кушетките и козметиката от мъртво море.:)
П.П И тука една мадама ми се обажда по скоро на скайпа да ме сваля, но беше забравила да си смени аватарчето, което беше ....КУШЕТКА за масаж.И като един съфорумец от тука ми викаше "Мирси":)
Алооо, скучаеме ли пак или ти домъчня за мен, а ?
 
От: От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

за да не серем тук ще шпреместя поста в скара-бира че убав пост да не отива зян и да не спамим на човека темата...

http://www.predpriemach.com/showpost.php?p=122272&postcount=16
 
Последно редактирано:
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Предлагам ти в такъв случай bitbee.net . PR e 0 , но ако следиш новините напоследък, PR е с много по-слабо значение от SERP-а. А ето и колко индексирани страници има Results 1 - 10 of about 17,500 from bitbee.net. (0.29 seconds)

Има стабилен трафик от Google (около 40 уникални дневно), който мога да докажа с брояч.

+ това трафика около 40% е USA.

Ако се интересуваш драсни ЛС възможно най-скоро, че утре и вдругиден ще имам малко ангажименти и ще мога да ти отговоря чак в неделя, ако не ми пишеш тази вечер.

П.П. Забравих да спомена. Сайта не се качени на него никакви файлове, той представлява само и единствено търсачка, така че няма да имаш никакви проблеми с хора с качулки. Което също означава и че не заема много място и може да се сложи на какъвто и да е хостинг.
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Amoun !!! Спешно плачеш за бърза психиатрична помощ.
Тъпите ти изблици и простотии край нямат.
Я пътувай в морето си, че явно си ненормалник.
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Предлагам ти в такъв случай bitbee.net . PR e 0 , но ако следиш новините напоследък, PR е с много по-слабо значение от SERP-а. А ето и колко индексирани страници има Results 1 - 10 of about 17,500 from bitbee.net. (0.29 seconds)

Има стабилен трафик от Google (около 40 уникални дневно), който мога да докажа с брояч.

+ това трафика около 40% е USA.

Ако се интересуваш драсни ЛС възможно най-скоро, че утре и вдругиден ще имам малко ангажименти и ще мога да ти отговоря чак в неделя, ако не ми пишеш тази вечер.

П.П. Забравих да спомена. Сайта не се качени на него никакви файлове, той представлява само и единствено търсачка, така че няма да имаш никакви проблеми с хора с качулки. Което също означава и че не заема много място и може да се сложи на какъвто и да е хостинг.
:lol::lol::lol::lol:
Много се извинявам за спама, ама не се сдържах...
Баси стабилния трафик.... :lol:
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Стабилен и голям не са ли различни неща ?
Какъв е проблема да има 8 стабилни дневно ?
 
От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Стабилен и голям не са ли различни неща ?
Какъв е проблема да има 8 стабилни дневно ?
Какво му е стабилното на 8 или 40?
Разбирам някой да каже стабилен трафик между 2000-3000 дневно
Какво ще рече 8? Какво ще рече 40?
Всеки ден са точен брой ли? Или варират между 39 и 41? Или между 0 и 80?
 
От: От: Изкупувам постоянно и неограничено сайтове и блогове

Какво му е стабилното на 8 или 40?
Разбирам някой да каже стабилен трафик между 2000-3000 дневно
Какво ще рече 8? Какво ще рече 40?
Всеки ден са точен брой ли? Или варират между 39 и 41? Или между 0 и 80?

Варират м/у 30 и 50.
 

Горе