Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

Рейтинг - 0%
0   0   0
Изкупувам български сайтове за футболни прогнози, резултати и статистика, ревюта на букмейкъри, спортни новини, стрийминг на мачове и всичко свързано с футбола и спортните залагания.

Условия:

- Сайтът да не е под филтър на Гугъл
- Да няма платени линкове към (и от) чуждоезични/нетематични сайтове и да не обменя прекалено много партньорски връзки
- Да не е оптимизиран по остарели/черни методи със СПАМ по форуми и блогове, скрити линкове, сателити, преоптимизация и др.
- Да има сносно класиране и органичен трафик по основните си ключови думи
- Да е с уникално съдържание
- PR на началната страница да е 2 или повече, а на другите основни страници поне 1


Изпращайте на ЛС URL и основната тематика на сайтовете си, средния месечен трафик от Гугъл за 2014 г, PR на началната страница. И цена на сайта, но може да оставите на мен да я предложа ако не сте сигурни.

Купувам и линкове от сайтове със същите условия.
 
Последно редактирано:
От: Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

Аз преди имах подобен сайт, който беше замрял. Скоро мисля да стартирам отново такъв проект. Ако искаш да си партнираме може да ми пишеш на ЛС, защото имам опит с разработка и поддръжка на подобни сайтове.

Поздрави.
 
От: Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

Купувам и стари сайтове на 4+ години с много входящи линкове, засегнати от Гугъл Пингвин (множество еднакви анкори, лоши линкове) и впоследствие изоставени.
 
От: Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

А приемаш ли нови спортни сайтове, т.е. имам предвид да го направя специално за теб, да го купиш? И ако да, то какви са ти изискванията?
 
От: Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

Нов, стар - ако отговаря на горните изисквания може да го взема ако се разберем за цената. Но все пак нема гаранция, така че е рисковано да го правиш специално за да ми го продадеш.
 
От: Изкупувам сайтове на футболна и хазартна тематика

интересуваш ли се още имам готов който в момента си го поддържам и е с доста добри приходи
на въпроса защо го продавам след като има добри приходи
в момента не съм в България и не ми остава много време
доста от плащанията идват през еконт което в момента не ме устройва
 

Горе