Изкупувам фирми със задължения и дългове

От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

ами схемата е една и е работела винаги сега с новите закони прецакаха
но за заварено положение минава

прехвърлят фирмата няколко пъти докато накрая отива в някой джанги без имоти пари и собственост или в някой длъжник...
и това е държавата после да си ги иска от тях
заради тази система промениха новите закони
интересното е че искат малко пари 10% е нормалн ода искат ако фирмат аима над 300 000 задължения иначе е малко странно би трябвало за по малки да искат и15 - 20%

докато живеем в смотана държава ще минават поодобни системи - държавата си го заслужава
каквато тя такива и юзерите и :)
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

На @gangster схемата е добра и доста приляга на тези :) Втория вариант е те да фалшифицират документите и т.н. Накрая да се окаже - ти си дал парите, а фирмата си е още твоя :)
Тфа са саму диесиет пруциента бря. И с тях и без тях няма са упраиш.
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Те освен 10% придобиват и имуществото на фирмата, което може да е за 100 000 примерно.

Може и легално да си вземеш така някоя фирмичка с малко задължения, да ги покриеш, да вкараш малко пари и да я разработиш отново въпреки, че е бая рисковано. Може да ти излезе по-евтино от колкото да откриваш нова ама тука мисля, че не става дума за това.

Каквато и да им е схемата щом пича не се обади значи ще е от "нечестивите".:)
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

"Нечестивите" е малко кофти дума, особено използвана за услуга, целяща избавяне от натрупани задължения... Както каза AMOUN, кофти държава, кофти потребители..
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Ами ако разкриете малко повече по самото разчистване на задълженията няма да е лошо :) Хвърлете малко повече светлина върху процеса :)
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Той купувача няма да те светне, та ще се опитам аз да го направя:

Зачи няма никаква идея за бизнес, както някой предположи - никакво имущество не се дава с фирмата, то се прехвърля предвариелно от стария собственик на нова чиста фирма, Продаваната фирма е куха - само задължения, друго няма. Отива в някой бай Мангал, който е издал пълномощно на този изкупвач дето се рекламира тук. Какво става - понеже празно няма за държавате по-голямата част от данъците се плащат от клиентите на продадената фирма, чрез непризнатия данъчен кредит, защото бай Мангал не се явява на насрещни проверки и т.н. Малко е сложно и строго професионално от тук нататък. Мръсен бизнес, но се ползва и от много "сериозни" бизнесмени. Някои от тях даже на такива схеми дължат много от парите си. Напоследък тези схеми все по-трудно вървят, но все още вървят.
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

account-bg така както го обясни звучи логично да е ....

ама за тези 10 -те процента се омотах само....кой на кого какво ще плаща .........
фирмата на "изкупвача на фирми " за услугата или обратно ..
 
Последно редактирано:
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Готина оферта, но няма ли във закона задълженията да се покрият от този дето ги е натрупал ако новия не може? Демек солидарност или нещо такова ...
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

account-bg така както го обясни звучи логично да е ....

ама за тези 10 -те процента се омотах само....кой на кого какво ще плаща .........
фирмата на "изкупвача на фирми " за услугата или обратно ..


:) представяш ли си :)
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Имаме възможноста да съдействаме на фирми и търговски дружества натрупали големи задължения към НАП, НОИ, лизингови компании и към доставчици.

Наше физическо или юридическо лице изкупува търговското дружество със всички активи,пасиви и задължения. Нас активи, ако има такива, не ни интересуват. При наличие на такива собственикът ги прехвърля на негово доверено физическо или юридическо лице.Съдействаме на фирми и дружества със задължения от всички региони на България и всички ораслови сектори.

Гарантираме напълно освобождаване на клиента от отговорност след сделката.

За повече инфо: kupuvamfirmi @ gmail.com

Ехх Веско, Веско
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Пране на пари. Няма какво да се залъгваме. Плаща данъци с мръсни пари! И аз да съм, и аз ще правя същото.

Взема 10 % ( което ме съмнява толкова ), но парите са чисти! :D
 
От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

Пране на пари. Няма какво да се залъгваме. Плаща данъци с мръсни пари! И аз да съм, и аз ще правя същото.

Взема 10 % ( което ме съмнява толкова ), но парите са чисти! :D

То не че е по темата, но термина и обясненията по него много ме кефят. Става въпрос за термина "пране на пари".
Всеки го използва където свари.
Пари се перат по един единствен начин - като им се платят данъците. А данъците в българия са ниски - 10 %. И защо да взема някой само 10% по горната схема, като може да плати 10% и да му останат 90% чисти.

Пиша горното защото ми омръзна да слушам и да чета разни журналистически импровизации за пране на пари. Парите са като дрехите - переш ги за да са чисти и да можеш да ги ползваш.

Не се перат пари като се раздават насам-натам.

По нагоре ясно обясних каква е схемата - и тя минава само за данъци. Който си мисли, че ще мине и за банка, много се заблуждава.
 
От: От: Изкупувам фирми със задължения и дългове

То не че е по темата, но термина и обясненията по него много ме кефят. Става въпрос за термина "пране на пари".
Всеки го използва където свари.
Пари се перат по един единствен начин - като им се платят данъците. А данъците в българия са ниски - 10 %. И защо да взема някой само 10% по горната схема, като може да плати 10% и да му останат 90% чисти.

Пиша горното защото ми омръзна да слушам и да чета разни журналистически импровизации за пране на пари. Парите са като дрехите - переш ги за да са чисти и да можеш да ги ползваш.

Не се перат пари като се раздават насам-натам.

По нагоре ясно обясних каква е схемата - и тя минава само за данъци. Който си мисли, че ще мине и за банка, много се заблуждава.

не е да ... и през застрахователните компании става да се перат .....ама по големите и известните имат ограничения точно като мярка срещу прането на пари ...
 

Горе