Излагация на Icn.bg

Топ извиненията:

- от доставчика е!

- заради други доставчици (и се чудиш кои и защо и не можеш да провериш нищо)

- чекват се дискови масиви (what the f***K?!)

- ъпгрейд на сървъра (обикновенно "Сега слагаме още RAM, за да е сичко по-яко!.... Булшит!)

- имаме сериозни хакерски/флууд/прочие_шитз_измислици атаки. Работим много сериозно целия екип по въпроса за блокирането им


топ култови извинения на всички времена:

- Скъсан трансконтинентален канал под Еди_кои_си океан

- Политически безредици в Южно Африканста Република (ЮАР)


Формулата е проста - обясняват ли се с нещо, значи са издънки. Не се ли слига до обяснения и оправдания, можеш спокойно да си ползваш услугата и за в бъдеще. Иначе .. Run Forest, run...!
 
От: Излагация на Icn.bg

Хакнаха ми акаунта в ICN.BG.
Тоест сигурно сървъра са хакнали, понеже съм абсолютно убеден, че не са моите скриптове проблемни (никога не са били). От компанията, естествено, казаха, че техните сървъри никога не са били хаквани (от себе си ще добавя - освен предишните 2 пъти през 2 години и още един път наскоро, когато не съм бил свидетел).
Странно как и бекъповете им бяха празни.
Месечен бекъп не ми дадоха, щото бил системен и бил на всички акаунти и се ползвал само в аварийни ситуации. Ама първо ми казаха, че такъв изобщо няма, при положение, че на сайта им пише "генерират се дневни, седмични и месечни бекъпове".
Заради тях изгубих 15 сайта, 10 от които клиентски. Изгубих време и усилия да ги създам наново, не получих компенсация, нито признание. Получих 2 смрадливи лога (на cpanel и на ftp), където не пише нещо.
Все едно дух е написал rm /home/user/<моят_юзър>/, без -rf. Бяха ми там всичките директории, но празни. 2-3 файла не са изчезнали, не се разбра как. Та даже и адекватно обяснение не получих.
Нямам думи. Само ще препоръчам да не ги ползвате.
 
От: Излагация на Icn.bg

Не се захващаите с този хостинг! направо съм много разочарован!
някакъв си злетак решил да ми сабори саита и е пренасочил толкова голям трафик , че чак ме изключиха от icn.bg писах им обясних им всичко , но ми казаха че ще ми върнат парите за хостинга и с 2 думи да се СПАСЯВАМ..
Неможе ли просто да огранича тези ипта от които е трафика толкова ли им е първобитна системата че да не може да банне тези Ипта... още повече , че трафика предполагам е от чужди саитове такива които генерират трафик.. толкос труд на вятара напраоо мн са дразня и този които го е направил това ( и знам кои е ) ще му го върна тъпкано!!!!
Направо нямам думи какво мислите вие ?

Чети книжки. В тях ще намериш нужните думи!
Само не споменавай майки, че може да се наплодят още злетаци :)
 
От: Излагация на Icn.bg

Хакнаха ми акаунта в ICN.BG.
Тоест сигурно сървъра са хакнали, понеже съм абсолютно убеден, че не са моите скриптове проблемни (никога не са били). От компанията, естествено, казаха, че техните сървъри никога не са били хаквани (от себе си ще добавя - освен предишните 2 пъти през 2 години и още един път наскоро, когато не съм бил свидетел).
Странно как и бекъповете им бяха празни.
Месечен бекъп не ми дадоха, щото бил системен и бил на всички акаунти и се ползвал само в аварийни ситуации. Ама първо ми казаха, че такъв изобщо няма, при положение, че на сайта им пише "генерират се дневни, седмични и месечни бекъпове".
Заради тях изгубих 15 сайта, 10 от които клиентски. Изгубих време и усилия да ги създам наново, не получих компенсация, нито признание. Получих 2 смрадливи лога (на cpanel и на ftp), където не пише нещо.
Все едно дух е написал rm /home/user/<моят_юзър>/, без -rf. Бяха ми там всичките директории, но празни. 2-3 файла не са изчезнали, не се разбра как. Та даже и адекватно обяснение не получих.
Нямам думи. Само ще препоръчам да не ги ползвате.

Чужденстранни хостове! Пак казвам - там е коретността, там е евтинията, там е точноста. Тук, в Бг останаха само аматьори, които се опитват да печелят пари от лаици (лузъри).
Търси хост навън :)
 

Горе