Излъчване на онлайн телевизия.

От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Тъпи логики за права ,представям си телевизиите да почнат да плащат когато снимат всеки човек вървящ по улицата или сграда ,улица ,автомобил ,политик . Всеки си има права ,дори трябва да ми плащат че гледам реклама то кабелната която плащам за да ми я пускат. Всичко е илюзия и измислица на алчни души .

Не знаеш колко си прав дори. Адмирации за мнението. Но наистина вземи стегни правописа малко, иначе всеки втори глупак ще те заяжда за това, като няма с какво друго да те обори. ;)

Всичко е илюзия и измислица на алчни души - това най-точно описва т.нар. "авторски права" в извратения смисъл на понятието от новговорския речник на алчните нагляри. Защо всъщност се наричат "авторски права"? По-правилно е да се нарекат "посреднически права" или още по-правилно - "паразитни права", което най-точно отговаря на истинската им същност. Правото да смучеш от авторите и потребителите во веки веков, а с насмуканото да си плащаш за лобистки закони, които да водят до поетапно криминализиране на изконните човешки стремежи за свободен достъп до информация и право на личностно развитие.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Тъпи логики за права ,представям си телевизиите да почнат да плащат когато снимат всеки човек вървящ по улицата или сграда ,улица ,автомобил ,политик . Всеки си има права ,дори трябва да ми плащат че гледам реклама то кабелната която плащам за да ми я пускат. Всичко е илюзия и измислица на алчни души .

Напълно съм съгласен с това.
Когато е стартирала кабелната тв през 80-те, но никой не му е правило впечатление, че хем си плаща и хем гледа реклами. Тогава се е появил канала НВО по който няма реклама. В момента кабелната тв се използва за леко увеличаване на печалбата от един абонат на интернет, защото доставчиците на нет предлагат интернет + кабелна само за Х лева и хората плащат и за двете, защото разликата между само интернет и пакет интернет + кабелна е минимална.
Сега с развитието на нета се появяват различни Vod услуги, където си плащаш месечен абонамент и гледаш видеа по твое желание когато ти е удобно и всичко става без реклами. Също и много торент тракери, където всичко е безплатно.
 

Горе