* Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от Maverick, Март 20, 2014.

1. mistral26

mistral26 Member

Рег.:
    Ноем 29, 2015
    Съобщения:
    35
    Харесвания:
    6
    Точки:
    8
    От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Абее хора Вие луди ли сте?!?!?! (Съжалявам че пиша 1 месец , че и повече от последния коментар ,но не можах да се въздържа). Човека си предлага услугите ..определил си е някаква цена.. щом Ви се струва висока тази цена-не използвате услугите му.. ако сте ок с процента който взима - възползвате се от услугите.-Доста е простичко :)
    Всички знаем колко варианта има за финал на една сделка , не беше нужно да му ги описвате .. и аз да бях и аз щях да се ядосвам , че седнал някой да ми казва много взимаш или малко даваш.. Колкото си преценил - толкова, като не ти харесва "знаеш къде е вратата" ;) Maverick, поздрави! Хубава услуга предлагаш :)

Maverick харесва това.
  2. Noke

Noke Well-Known Member

Рег.:
    Септ 15, 2008
    Съобщения:
    3,551
    Харесвания:
    494
    Точки:
    83

Наскоро ползвах escrow.com и комисионната беше 1.63% за сделка с 5-цифрена сума.

Не знам отде ги вадите тия произволни проценти дето се подмятат тука.

3. Maverick

Maverick Well-Known Member

Рег.:
    Апр 3, 2008
    Съобщения:
    2,180
    Харесвания:
    144
    Точки:
    63
    Професия:
    www.Nmarket.bg
    Място:
    www.Nmarket.bg

Хубав ден!

4. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,147
    Харесвания:
    245
    Точки:
    63
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София

Въобще не се занимавай с тях...

5. blaster

blaster Well-Known Member

Рег.:
    Февру 5, 2014
    Съобщения:
    1,554
    Харесвания:
    79
    Точки:
    48

[video=youtube;ixZHC1pm9Zs]https://www.youtube.com/watch?v=ixZHC1pm9Zs[/video]

6. kpetrov

kpetrov Well-Known Member

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,337
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    Хора всякакви, няма да се оплаквам и от двете страни съм бил. Най-важното е да има твърда договорка, още в началото. А, иначе - да, май има немалко хора които искат нещо, но не знаят какво искат. То и аз съм бил така. Мен лично, на дребно, за жълти стотинки ме преметна един, искаше по специфична тематика, аз му преведох материал от един от най-престижните световни сайтове по тази тематика, а едва ли не ме обвини, че съм рекламирал марка.
    Еконт го даваш в друг смисъл, но аз, ще го дам в следният - като си поръчаш нещо за 50 лв. и искаш преглед и тест, ти казват "дай тука едно 15 лева за преглед и тест", и ако не ти харесва...
    Въобще би било редно да се предплаща някаква част, но условията у нас са просто такива, че кой, както свари...

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice