Измамник/Крадец във форума!!!

highlife

Member
Здравейте.
Днес бях измамем от следният потребител: http://www.predpriemach.com/member.php?u=15385
Не съм и очаквал, че ще стане нещо подобно, а по принцип всеки ми казва да се доверявам на човек с репутация и трейдър и т.н
Нашият предприемач с име (Марио) днес реши да се направи на доста умен и ми взе 2 бг фейсбук странички.
Говорих ме си, разбрах ме се .. направих го Контент да ги разгледа, след това се разбрах ме за паричките, направих го мениджър и каза, че ще пише като се върне и като е пратил парите, но в последствие гледам, че в скайп съм блокиран и хронологията е изтрита. :) Така че, Марио ако четеш това, по добре ги върни и не си създавай проблеми на главата.

Скайп: devoid93
Фейсбук профил: [email protected]

За всеки, който не знае .. това са му данните .. да имате 1 на ум :)
 
с изивнение да ми се разсърдиш ама ти прост ли си човек защо мислиш че сме забранили тази търговия за новите ни потребители

какво направих вчера ти изтрих темата и ти баннах ти другия ник с цел да не те измамят - прекалено сте зелени затова не ви даваме да търгувате с фейсбук страници... а при фейсбука не остава следи като при домейни сайтове и тнт...

ти какво направи регнаси втори оспами половината форума и продължи да тръгуваш

wluh4m.jpg



prost.png

ИМАЙ НАГЛОСТА ДА КАЖЕШ ЧЕ НЕ СМЕ СЕ ОПИТАЛИ ДА ТЕ ПРЕДПАЗИМ - ДОРИ С ЦЕНАТА НА ТОВА ДА НИ СЕ СЪРДЯТ ХОРАТА КАТО ИМ ЛОКВАМЕ(ПО МЕКА ДУМА ЗА ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СИСТЕМАТА ЗА БАН) АКУНТИТЕ БЕЗ ВИДИМА ЗА ТЯХ ПРИЧИНА


15385 има три дни да реагира преди да го банна и него за винаги макар че ме съмнява ако това е нов клонинг на серииния изманик, а иптата ще стигнат до някой фри интернет в някой мол или някое кафе, или на някое съседче отключен нет.... отворени wifi в България колкото искаш

дано на този предприемач му се струва поносима цената от 300 поста която ще плати за две страници... ние каквото можем сме направили....
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Не мога да го отрека и си напълно прав, но малко от малко им вярвам на тия хора с репутация и трейдър, продал съм доста странички на доста хора от форума и всички са били точни спрямо мен, никога съм нямал такива проблеми :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Не се научихте да се пазите от всякакви хора.... Coolice нещо е Rage Unleashed май май :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Не се научихте да се пазите от всякакви хора.... Coolice нещо е Rage Unleashed май май :)

Аз просто съм нямал такъв случай да се пазя просто, ако ме разбираш :/
 
@Rocksatedy тои имаше тема която 20 часа никой не беше репортвал и се беше развила добра търговия за 5-6 страници като в доброто старо време, вчера като е видях и ведна взех мерки за защита на еуфориа - баннах го за седмица за негова защита и изтрих темата

преположих че понеже нов серииния измамник ще се пробва...

@ highlife 99.99% от хората са точни има двама заподозрени сериини измамници със клонинги който го правят този номер затова сме стигнали дотук, да ви баннвате новите понеже сте наивни...

също така не даваме на нови да продават защото сега измамника трябва да ги разкеши някъде тези страници ако се появи в пазара като продавач пак ще изгори със 100 поста - няма да може да го направи в нашия пазар със ник със 10 поста (спираме измамта и в двете посоки като купувачи да измамят наивни и да им се размине лесно и продавачи да разкешват крадено)

100 поста се правят трудно - виждаш сам....

ако 100 не работят ще станат 200 или 300 или 500 не ме притеснява че ще убие търговията тук всеки един друг пазар който реши да ни конкурира ще го има този проблем
а нашият пазар е за улеснение на потребителите не е за наша печалба...
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

300 поста и това е. Но ще се залее офтипика с "Много добро", "Харесва ми" , "да съгласен съм" и т.н. :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Всеки иска да е така, всеки иска насрещният човек да е коректен и накрая всеки пати от добротата си :)
 
Re: От: Измамник/Крадец във форума!!!

Всеки иска да е така, всеки иска насрещният човек да е коректен и накрая всеки пати от добротата си :)
Извинявай, но хората патят от главата си, не от добротата си.
 
От: Re: От: Измамник/Крадец във форума!!!

Извинявай, но хората патят от главата си, не от добротата си.

Аз патя от това че съм добър и коректен спрямо всеки човек, а накрая резултата е трагичен.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Ами и ти си за бой де,
защо му даде права преди да си получил парите ?
Какво значи добър итрейдър - гледам този специално 2, а предполагам с някой авер са си разменили положителни трейдъри.
Реално тук тези които се занимават с продажби на фб страници и са коректни имат доста по-високи показатели.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Винаги се доверявай на хора с висок Itrader , но човека който те е измамил има Itrader - 2 , това висок ли е ?
Репутацията няма никакво значение. Важни са сключените сделки и дали всичко е изпълнено коректно. Затова се гледа само и единствено Itrader.
Аз работя на принципа - ако имаш по висок от мен Itrader мога да ти дам първо аз, ако си с по нисък от мен - първо ти ми даваш , после аз. Чисти сметки , добри приятели.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Бате че ми идва некакъв да ми пише на ЛС като некой шпионин с 5 поста регистрация от 2 часа койт ми се представя за прекупвач на страници за хилядилевове нито съм му писал нито нищо и дори бърза да ме прави админ и да пращам бързо парите че заминавал за Румъния, трябваше освен да го оставя, ВЗЕХ МУ СТРАНИЦИТЕ Цял свят мрази евреите та аз ли ше го бава , бил патил от добротата си хахаха трябва да има справедливост. Да сте живи и здрави всичките и следващия път внимавайте да не прекупите нещо неправилно пак
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Бате че ми идва некакъв да ми пише на ЛС като некой шпионин с 5 поста регистрация от 2 часа койт ми се представя за прекупвач на страници за хилядилевове нито съм му писал нито нищо и дори бърза да ме прави админ и да пращам бързо парите че заминавал за Румъния, трябваше освен да го оставя, ВЗЕХ МУ СТРАНИЦИТЕ Цял свят мрази евреите та аз ли ше го бава , бил патил от добротата си хахаха трябва да има справедливост. Да сте живи и здрави всичките и следващия път внимавайте да не прекупите нещо неправилно пак

:shock:
не се шокирам лесно, но това е нагло
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Бате че ми идва некакъв да ми пише на ЛС като некой шпионин с 5 поста регистрация от 2 часа койт ми се представя за прекупвач на страници за хилядилевове нито съм му писал нито нищо и дори бърза да ме прави админ и да пращам бързо парите че заминавал за Румъния, трябваше освен да го оставя, ВЗЕХ МУ СТРАНИЦИТЕ Цял свят мрази евреите та аз ли ше го бава , бил патил от добротата си хахаха трябва да има справедливост. Да сте живи и здрави всичките и следващия път внимавайте да не прекупите нещо неправилно пак
Много нагъл... но рано или късно всеки си намира майстора!
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

или започнете escrow услуга или забранете въобще търговията с фб страници
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

или започнете escrow услуга или забранете въобще търговията с фб страници
Не ... ненужно ограничение. Мислиш че непредпазливите не могат да ги излъжат и в другите сделки ли ? Давай да затваряме целия пазар ?
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Ами и ти си за бой де,
защо му даде права преди да си получил парите ?
Какво значи добър итрейдър - гледам този специално 2, а предполагам с някой авер са си разменили положителни трейдъри.
Реално тук тези които се занимават с продажби на фб страници и са коректни имат доста по-високи показатели.

Винаги така правя, защото хората виждат, че съм нов и нормално всеки един купувач тука да иска първо страницата после парите :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Aз лично съм работил с predpriema4 и съм му се доверявал и не съм имал проблеми.Малко бави някой път но съм му се доверявал и никога не ме е излъгал.Пиши му тук и изчакай да ти отговори може нещо спешно да му се е случило.
 

Горе