Измамник/Крадец във форума!!!

От: Измамник/Крадец във форума!!!

Винаги се доверявай на хора с висок Itrader , но човека който те е измамил има Itrader - 2 , това висок ли е ?
Репутацията няма никакво значение. Важни са сключените сделки и дали всичко е изпълнено коректно. Затова се гледа само и единствено Itrader.
Аз работя на принципа - ако имаш по висок от мен Itrader мога да ти дам първо аз, ако си с по нисък от мен - първо ти ми даваш , после аз. Чисти сметки , добри приятели.

Именно за това говоря :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Не ... ненужно ограничение. Мислиш че непредпазливите не могат да ги излъжат и в другите сделки ли ? Давай да затваряме целия пазар ?


Защо? Услуга за новите - да са защитени. Иначе си прав - дори и презервативите дават едва 97% гаранция
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Бате че ми идва некакъв да ми пише на ЛС като некой шпионин с 5 поста регистрация от 2 часа койт ми се представя за прекупвач на страници за хилядилевове нито съм му писал нито нищо и дори бърза да ме прави админ и да пращам бързо парите че заминавал за Румъния, трябваше освен да го оставя, ВЗЕХ МУ СТРАНИЦИТЕ Цял свят мрази евреите та аз ли ше го бава , бил патил от добротата си хахаха трябва да има справедливост. Да сте живи и здрави всичките и следващия път внимавайте да не прекупите нещо неправилно пак

Чакам да ги върнеш, защото наистина лошо ти се пише, няма си на представа .. и пиши от твоя профил не от тоя :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Aз лично съм работил с predpriema4 и съм му се доверявал и не съм имал проблеми.Малко бави някой път но съм му се доверявал и никога не ме е излъгал.Пиши му тук и изчакай да ти отговори може нещо спешно да му се е случило.

Нямаш нито един трейдър с въпросния - кого се опитваш да мамиш?
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Aз лично съм работил с predpriema4 и съм му се доверявал и не съм имал проблеми.Малко бави някой път но съм му се доверявал и никога не ме е излъгал.Пиши му тук и изчакай да ти отговори може нещо спешно да му се е случило.

Добре защо тогава го направи това нещо на мен като бях точен ? :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Дали мислиш че мамя.И сега продължавам да работя с него само че през фейсбук защото е по бърза комуникацията
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Ще се свържа с него и ще разберем в момента не е включен
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Дали мислиш че мамя.И сега продължавам да работя с него само че през фейсбук защото е по бърза комуникацията
Дай му фейсбука, да си уредят сметките с потърпевшия...
 
или започнете escrow услуга или забранете въобще търговията с фб страници

ами темата на еуфория беше в нарушение на правилата - 20 часа и нито един репорт за нея - всички си търгуваха вътре.... дори и напълно да ги забраним пак не можем да следим всички теми дали някой не е решил да продава


а за ескроу рекламирам два безплатно за тях без да печеля нищо само за да се грижим за сигуността на потребителите
като месидж



@ другите баннах го затова с нов ник ама ми писна
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

фейсбука не мога да дама защото не е коректно,но сега говорех с него и човека иска да се защити но е баннат от форума и неможе да пише.
И последно същият измаменият от вчера разпраща съобщения по профилите че продава страници и се натяга някой да го избомби
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

фейсбука не мога да дама защото не е коректно,но сега говорех с него и човека иска да се защити но е баннат от форума и неможе да пише.
И последно същият измаменият от вчера разпраща съобщения по профилите че продава страници и се натяга някой да го избомби
Не е коректно да крадеш фейсбук страници. Той си направи нов акаунт и отговори , че му е откраднал страниците. Това че го защитаваш , би трябвало да доведе и до твоя бан от тук. Правете си в фейсбук търговия..
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Еми щом трябва нека нямам нищо напротив само,че не знам със какво съм нарушил правилата и не защитавам никой само казвам че работя с него и е коректен,а измаменият е във форума от два дена и се опитва да се прави на тарикат.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Сега и аз, да кажа. Тези дни не се чувствам добре и си лягам, рано. Тази сутрин към 5 се събудих, но нямаше нет дойде към 8. Веднага скайпа ми изпищя, за пълномощно. Реших, да видя по дефоулт кой ме търси и за какво. Та колегата ми писа незнайно как, че решил, че се занимавам с fb. страници, предложи ми няколко. Две бг. и две ен. мисля бяха, както и да е говорихме, аз лично не мога да ги взема в момента, за това обещах да попитам колега, но , че той си е виновен той си е. Не знам как очаква ей-така през скайп да продаде нещо което не е толкова евтино, а и защо търси хората директно по скайпа.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Еми щом трябва нека нямам нищо напротив само,че не знам със какво съм нарушил правилата и не защитавам никой само казвам че работя с него и е коректен,а измаменият е във форума от два дена и се опитва да се прави на тарикат.
Прикриването на извършителя на престъплението е съучастие и също е подсъдимо!
 
От: Re: Измамник/Крадец във форума!!!

Пич, ти си за бан с тия два профила.
Щом имаш 2 може да имаш и 7, и като си размениш репутация и трейдър, какво те различава от мошениците?
Червено от мен :mad:

какво направих вчера ти изтрих темата и ти баннах ти другия ник с цел да не те измамят - прекалено сте зелени затова не ви даваме да търгувате с фейсбук страници... а при фейсбука не остава следи като при домейни сайтове и тнт...

ти какво направи регнаси втори оспами половината форума и продължи да тръгуваш

Виж файлът 9504
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Ти да не си от ДС та си взел да съдиш хората.хаха
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Да допълня, след поста ми в темата човека, изчезна от скайп, въпреки, че уж очакваше да го свържа с колега да си говорят за страниците.......
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

ПАРИТЕ ПЪРВО - основно правило при всякакви интернет сделки.
 

Горе