Измамник/Крадец във форума!!!

От: Измамник/Крадец във форума!!!

Абе каква репутация? какъв трейдър, гледайте за какво е тоя треидър и каква е тази репутация!
трейдър за смяна на два лева в пейпал?
Това че има репутация 10- 20 не е нищо- може да си я нацъкат 10 келеша или десет профила с по 50 мнения.
Гледайте и се доверявайте на високи репутации.
Аз на човек регистриран след 2010 и с по малко от 100 реп
нямам вяра.
не се правя на интересен,. защото имам 1 и нещо.
Но щом някой е в този форум от няколко години той е създал връзки и приятелства, които няма да премахне с лека ръказ аради една фейсбук страница.

еуфория, Яд ме е на теб, защото оня сега се киска някъде доволен и вика арее да го духат тъпанарите.
голм зор с тия страници, баннха те и пак изпонапрати лс-та за стрниците.


Виждам че му казваш да ги върне, за НЕ СИ СЪЗДАВАЛ ПРОБЛЕМИ? ??
ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВИ ПРОБЕЛМИ??
ЩЕ МУ ПРАТИШ МУТРИ ЗАРАДИ 200 ЛЕВА ЛИ?
ИЛИ БАЩАТИ ЩЕ ОТИД ДА ГО БИЕ?
ПОЛИЦИЯ?
ЦРУ?
тоя как се казваще зукърбърг ли ще го накаже?
Писнало ми е да гледам заплахи към измамници и какво - нищо едион наказан има ли който е измамил някоого във форума?
КАКВО - ЩЕ ХОДИШ ДА ГО ТЪРСИШ ЛИ?
Оня иляз ли каквъ беше от някакво село около морето какво стана?
някой наказа ли го.
Поне не ставайте смешни със заплахите, щом са без покритие.

Яд ме е много като стане измам, преживявал съм го- знам какво е, за твое успокоене ще ти кажа че съм загубил около 100 пъти по голяма сума от теб от измами. Затова приемам тежмк подобни неща и ме е яд може би повече и от вас.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Винаги ще има измамници. И мен са ме лъгали и вече съм много по-внимателен. Пък с тези фб страници си е пълен т*шак... всеки продава на кило вече. Мислете преди да правите "сделки". :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Абе каква репутация? какъв трейдър, гледайте за какво е тоя треидър и каква е тази репутация!
трейдър за смяна на два лева в пейпал?
Това че има репутация 10- 20 не е нищо- може да си я нацъкат 10 келеша или десет профила с по 50 мнения.
Гледайте и се доверявайте на високи репутации.
Аз на човек регистриран след 2010 и с по малко от 100 реп
нямам вяра.
не се правя на интересен,. защото имам 1 и нещо.
Но щом някой е в този форум от няколко години той е създал връзки и приятелства, които няма да премахне с лека ръказ аради една фейсбук страница.

еуфория, Яд ме е на теб, защото оня сега се киска някъде доволен и вика арее да го духат тъпанарите.
голм зор с тия страници, баннха те и пак изпонапрати лс-та за стрниците.


Виждам че му казваш да ги върне, за НЕ СИ СЪЗДАВАЛ ПРОБЛЕМИ? ??
ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВИ ПРОБЕЛМИ??
ЩЕ МУ ПРАТИШ МУТРИ ЗАРАДИ 200 ЛЕВА ЛИ?
ИЛИ БАЩАТИ ЩЕ ОТИД ДА ГО БИЕ?
ПОЛИЦИЯ?
ЦРУ?
тоя как се казваще зукърбърг ли ще го накаже?
Писнало ми е да гледам заплахи към измамници и какво - нищо едион наказан има ли който е измамил някоого във форума?
КАКВО - ЩЕ ХОДИШ ДА ГО ТЪРСИШ ЛИ?
Оня иляз ли каквъ беше от някакво село около морето какво стана?
някой наказа ли го.
Поне не ставайте смешни със заплахите, щом са без покритие.

Яд ме е много като стане измам, преживявал съм го- знам какво е, за твое успокоене ще ти кажа че съм загубил около 100 пъти по голяма сума от теб от измами. Затова приемам тежмк подобни неща и ме е яд може би повече и от вас.

Не, просто с тия неща 2-3 човека съм ги изправял пред съда :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Не, просто с тия неща 2-3 човека съм ги изправял пред съда :)

ОК ИЗПРАВИ ГО ПРЕД СЪД И ЩЕ ТИ ДАМ 500 ЛЕВА ПОДАРЪК ОТ МЕН - ОБЕЩАВАМ ГО ПРЕД ЦЕЛИЯ ФОРУМ!!!
но не ти вярвам че ще го направиш

ЩЕ ГИ ДАМ НА ВСЕКИ КОЙТО ИЗПРАВИ ИЗМАМНИК ОТ ФОРУМА НА СЪД!
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

ОК ИЗПРАВИ ГО ПРЕД СЪД И ЩЕ ТИ ДАМ 500 ЛЕВА ПОДАРЪК ОТ МЕН - ОБЕЩАВАМ ГО ПРЕД ЦЕЛИЯ ФОРУМ!!!
но не ти вярвам че ще го направиш

ЩЕ ГИ ДАМ НА ВСЕКИ КОЙТО ИЗПРАВИ ИЗМАМНИК ОТ ФОРУМА НА СЪД!

Какво искаш да ми кажеш?
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Какво искаш да ми кажеш?

Е хубава работа? не съм ли го написал с големи букви? :)
Ще ти дам 500 лева ей така безвъзмездно, ако наистина изправиш пред съд измамника, както каза че си правил с двама трима други.
Ще ги дам и на всеки друг който изправи измамник от форума пред съд.
Прост мразя измамници.
Бих дал награда и за главата им, ако бяхме в дивия запад, но тук няма как да стане :)
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Аз също имам много лоши впечатления от predpriema4. Ако ревюто, за което се беше кандидатирал, не беше безплатно, спокойно можеше да се каже, че съм измамена. Добре, че все пак не ме е вързал с нещо няколко дни да работя нахалост.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Аз също имам много лоши впечатления от predpriema4. Ако ревюто, за което се беше кандидатирал, не беше безплатно, спокойно можеше да се каже, че съм измамена. Добре, че все пак не ме е вързал с нещо няколко дни да работя нахалост.

Нямат край!!
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

И кво, оспами целия форум и накрая ти гепиха страниците.
:shock:
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

@ хайлайф, гледам, че и на мене си ми предлагал но лично страницата, пък нямам спомен да съм искал да купувам страница от тебе.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

@ хайлайф, гледам, че и на мене си ми предлагал но лично страницата, пък нямам спомен да съм искал да купувам страница от тебе.
И на мен просто е търсил някой да му ги вземе.
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Гадно е да те измамят.....но @хайлайфа бая е поспамил на лични.....:mad: и аз имам :p

ние и по скайп си початихме :D

но просто е попаднал на "човека"
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Само да ви информирам
отменям бонуса от 500 лева.
причината е че не го зслужавате!
за справки тази тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51359

хванал съм измамника преди месец, посочил съм как и къде мами.
никой не взе мерки. измамника продължава да мами тук и в другия форум и кой знае къде още не е наказан дори темата му не е изтрита а той си завлича хора и трупа репутация, след няколко месеца като изпищи някой кой ше е виновен?

Напротив, веднага се намират недоволни, че съм спамел и съм си позволявал да крщя...
айдееееее пийте по една студена вода и дишайте до следващата измам...
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

да откраднеш от крадец не е кражба и трябва за мен да има награда не го ли разбрахте милият той колко е жален
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

Баце то голям крадец ше си ако успееш да вземеш на бойко 2-та миларда
 
Re: От: Измамник/Крадец във форума!!!

да откраднеш от крадец не е кражба и трябва за мен да има награда не го ли разбрахте милият той колко е жален

Бастун си, човеко. Лепнах ти едно червено, за да знаят хората. Мисля, че и други ще го направят. ;)
 
От: Re: От: Измамник/Крадец във форума!!!

Бастун си, човеко. Лепнах ти едно червено, за да знаят хората. Мисля, че и други ще го направят. ;)

Пукай бело и се не плаши аз съм напуснал вече тоя форум просто исках да кажа на дамите да не се притесняват за батко петък и събота съм на море да не ми пишат през уикенда ахах милият той жален да види какво е като крадеш
 
От: Измамник/Крадец във форума!!!

или започнете escrow услуга или забранете въобще търговията с фб страници

Преди около месец пак имаше някой "изгорял".
Аз съм изцяло за забрана на търгуването на ФБ страници.
Реално погледнато, това е измама. Потребителите "лайкнали" страницата обикновено са придобити с "likejacking" а реалните са единици.
 

Горе