Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Ако ти го е дал блинки е голям фал от негова страна...
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Не не ми го е дал ! Той visitsltd, като гледа и е тук във форума и не е измамник, що не вземе да отговори или да си каже името ? Мен лично, не ме е страх да си кажа моето !
Не знам как да ти го обясня, ама човек губи, печели, пада и става - важното е да не се срамува от името си, щото с него е роден и така ще си отиде ( малко тъпо звучи, но си е така ) ! Пари можеш да изкараш, почтенност, обаче няма как да си купиш ! Мизерника и сега седи с акаунта си и гледа - ти по-голям наглец виждал ли си ?
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Здравейте!
И аз изгорях днес от тези измамници :( Само ще допълня още едно име и два телефона Иван Иванов ,но уж пратката получих с името на Галин Росенов Русев с адрес: гр.Добрич,бул. Руски 57 тел: 0897271764,а поръчката ми бе приета от Иван Иванов на тел: 0897271767
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

С какво са ви измамили, обяснявайте подробно, комшията бил измамен ама с какво не се знае, сега и тоз карата измамен и ние не знам как - давайте повече инфо де, мързи ви да пишете ли, какво?
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Мога да Ви дам съвсем свежа информация за въпросните хора.Аз също се подведох и загубих пари,малко,но все пак е обидно.Ако предложите нещо по темата за противодействие на измамниците може да се договорим.Моят E-Male:[email protected].
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

И АЗ СЪМ ИЗМАМЕН ОТ ГАЛИН РОСЕНОВ РУСЕВ НЕКА СЕ ОБЕДИНИМ ЗА ДА БЪДАТ НАКАЗАНИ
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

КОРЕСПОНДИРАХ С ВЕЛИЗАР ПОПОВ ОТ АЛФАТАР А ПОЛУЧИХ ПРАТКАТА ОТ ГАЛИН РОСЕНОВ РУСЕВ ДОБРИЧ БУЛ. РУСИЯ 57
 
Ква пратка получи бе, никой до тук реално не каза с какво мамят, а всички получават пратки?!?!
КОРЕСПОНДИРАХ С ВЕЛИЗАР ПОПОВ ОТ АЛФАТАР А ПОЛУЧИХ ПРАТКАТА ОТ ГАЛИН РОСЕНОВ РУСЕВ ДОБРИЧ БУЛ. РУСИЯ 57
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

ЗА ТОВА КОЕТО ПОРЪЧАХ ПОЛУЧИХ КИЛОГРАМ БРАШНО
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

ЗА ТОВА КОЕТО ПОРЪЧАХ ПОЛУЧИХ КИЛОГРАМ БРАШНО

Уааахахахаххахахахахаххахахахаххахаха, абе ти да не си си поръчал кокаин бе????? хахаххахахахахахахахххахахахахахахахахахаха
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Абе, в тоя форум не мога да разбера какво стана :D
Единият превеждал пари на акаунт на бабата на ъпхиро, другият получил килограм брашно...ама пълнозърнесто или класическо? :lol:
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Е, как какво - ясно е, че правят нещо незаконно, иначе нямаше да крият, май горския е прав, като казва, че търгуват с наркотици.
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Ма и аз ся се замислих кво толкова ще поръчаш, че да ти пратят неговата аналогия пакет брашно??? А ся де....тоа пич да не е правил поръчки от Колумбия бе...през алиекспрес :lol:
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Може да е поръчал килограм гипс :lol:
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Може да е поръчал килограм гипс :lol:

Чакай, чакай! Може и въглища да е поръчал - не е уточнено какво брашно е получил, ами ако е пълнозърнесто? Ако е царевично пък съвсем няма да разберем какво е поръчал :lol:
 

Горе