Измерване на Page Load Time

signboard

Active Member
Здравейте,

интересувам се от услуга чрез която да имам постоянна статистика през интервал за Измерване на Load Time на даден линк/страница от сайт.

Искам да мога да задам за следене няколко сайта, като статистиката трябва да бъде за по три страници от всеки сайт.

Например, ако съм задал за следене едновременно 3 сайта с по 3 страници за следене от всеки от тях, трябва да получавам отчет за 9 линка и техните Load time към момента.

Ще се радвам ако някой е попадал на подобна услуга и ми даде съвет или насоки.

Благодаря!
 
От: Измерване на Page Load Time

В момента разработвам нещо подобно, с още доста неща към него, ако имаш търпение до 1-2 седмици ще съм готов
Здравейте,

интересувам се от услуга чрез която да имам постоянна статистика през интервал за Измерване на Load Time на даден линк/страница от сайт.

Искам да мога да задам за следене няколко сайта, като статистиката трябва да бъде за по три страници от всеки сайт.

Например, ако съм задал за следене едновременно 3 сайта с по 3 страници за следене от всеки от тях, трябва да получавам отчет за 9 линка и техните Load time към момента.

Ще се радвам ако някой е попадал на подобна услуга и ми даде съвет или насоки.

Благодаря!
 
От: Измерване на Page Load Time

Страхотно uphero!
Дано по-бързо го завършиш.

Сетих се нещо, важно е например ако искам да меря полски сайт, искам да знам как този сайт се зарежда в Полша на техните потребители.
Дали може да има подобна опция?
 
От: Измерване на Page Load Time

Трябва да имаш сървър в Полша за тази цел или поне аз не се сещам за друг начин
Страхотно uphero!
Дано по-бързо го завършиш.

Сетих се нещо, важно е например ако искам да меря полски сайт, искам да знам как този сайт се зарежда в Полша на техните потребители.
Дали може да има подобна опция?
 

Горе