Изплащане на парите от Google Adsense

cik

New Member
Здравейте, на 5 март пише в плащания,че ще бъдат изчислени приходите ми.Въпросът ми е автоматично ли ще ми пратят парите или трябва да потвърждавам някъде плащането?
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Ако не си включил опция задържане на плащанията всичко е наред.
Ако си Физическо лице, следиш кога ти е направено плащането цифрите си ги записваш или принтираш страницата, отиваш в офис на WU и ги теглиш (на първото и второто плащане може да те гледат странно). Ако си юридическо лице ще ти изпратят плащането с чек трябва ти сметка в евро на мен ми взимат 10 евро такса от банката и след още 30 дена получаваш плащането.

общо взето това е ...
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Мене всеки път ме гледат странно, се едно се опитвам да ги излъжа нещо :D
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Веднъж в пощенска банка целия отдел дойде да види чека, и се смеят е как така гоогал ти плаща .... хахах странно се почувствах, че чак в София звъняха ... какво им е в главите и аз не знам :)
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Ако питат казвай им че си местния представител за региона и си получаваш заплатката ;) 8) :D
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Благодаря за отговора, аз сега видях,че ми трябва да направя 10 долара,за да започне плащане.Физическо лице съм и искам да попитам какво е WU?
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Благодаря за отговора, аз сега видях,че ми трябва да направя 10 долара,за да започне плащане.Физическо лице съм и искам да попитам какво е WU?

Чел ли си инфото около адесенса? WU е Western Union...! Плащане се извършва при минимум 100 долара/70 евра. Иначе "финилизирането на сумата" се извършва всеки месец към 7-мо число, без значение от сумата.
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

Чел ли си инфото около адесенса? WU е Western Union...! Плащане се извършва при минимум 100 долара/70 евра. Иначе "финилизирането на сумата" се извършва всеки месец към 7-мо число, без значение от сумата.

Благодаря за отговора, значи чакам да направя 100 долара сега.
 
От: Изплащане на парите от Google Adsense

За да сме по точни и щом си в България говорим че трябва да чакаш да направиш 70ЕВРО! Не вярвам акаунта ти в Гугъл все още да е в долъри .. Или е?
 

Горе