Използването на ГАРГА е на Ваша отговорност!

От: Използването на ГАРГА е на Ваша отговорност!

Добре де, не мога да ви разбера. Ако наистина толкова ви е зор, на 100 места можете да им намерите техен телефон. Фирмата има сайт. Към домейна има информация. В края на краищата има и адрес за кореспонденция и адрес, на който е регистрирана фирмата. За мен тези хора, които само пишат и се оплакват тук тези пари не са им важни, по-важно е лаф да става за съжаление... Аз при това положение на "Неоген" им продъних ушите с ежеседмични разговори, а като шефът им тръгна да идва на WebIt ги заплаших, че имам билет и ще стане голям скандал. Още на следващия ден платиха до стотинка. Бъдете изобретателни и напористи, то не става с ежедневно оплакване по форумите. Но поне и другите са предупредени що за стока са...
 
От: Използването на ГАРГА е на Ваша отговорност!

Като ще хейтваме дадено нещо, дайте да го правим като хората...
@truncho, ти не получи ли такова писъмце:

?

Не Кирев, нищо не получих, директно слжебното съобщения - рекламите са спрени и изтрити. И това всъщност ме издразни, защото е непрофесионално и си е липса на уважение.
Кликовете ми са малко и не ми се разкарва до офиса им за да си ги взема (ако дават пари), така че това не ми пречи.
 
От: Използването на ГАРГА е на Ваша отговорност!

Ама това някой да отиде до офиса им, всъщност е доста добра идея. Интересно ми е какво ли ще се случи...
 
От: Използването на ГАРГА е на Ваша отговорност!

Ама това някой да отиде до офиса им, всъщност е доста добра идея. Интересно ми е какво ли ще се случи...

Аз не вярвам,че на указания адрес има офис - ка моли да е отворен!

хахах
 

Горе