Изпращане на ПИН код от ADSENSE

medi

Member
Здравейте, от скоро използвам услугите на adsense. Искам да ви попитам защо не са ми изпратили вече пин кода след като имам повече от 10 евро ?
Все още ми изписва след достигане от 10 евро ще можете да изберете начин на плащане.
 
От: Изпращане на ПИН код от ADSENSE

скоро ще попълниш данъчна декларация и чак тогава
 
От: Изпращане на ПИН код от ADSENSE

Вече за България не се изисква попълването на данъчна декларация.Друг е въпроса, че от както adsense премина на евро доста се омазаха нещата.Не искам да те разочаровам, но не се надявай на тези приходи!
 
От: Изпращане на ПИН код от ADSENSE

Здравейте,
Аз имам подобен проблем ПИН кода ми е генериран то 13.07, но така и не го поучих. Сега се каня да изискам да ми пратят нов код. Само се чудя дали да не си въведа данните и на български да улесня нашите пощи. Как бих те ме посъветвали? Как сте си подали данните вие? Благодаря предварително за отговора.
 
От: Изпращане на ПИН код от ADSENSE

За съжаление, adsense не поддържа кирилица следователно, няма как да си напишеш адреса на Български.Но ето какво може да направиш:
1. увери се, че си написал адреса правилно на латиница! Следвай този пример който ще видиш по доло!
улица ul. жк. zhk. блок bl. етаж et.
По него се ръководи или най - добре потърси в google конвертор от кирилица на латиница!
 

Горе