Изпросено свежо!!!

uni-web

Well-Known Member
Здравейте,

Колеги за втори път ми се случва в рамките на два дни след писане на гневен коментар въпреки, че публикацията ми отдавна е била готова за свежо чак тогава да стане свежа.

Искам да попитам при вас имате ли подобни проблеми защото ако всеки път ми се налага да цикля по сума ти време и да кликам и гласувам за всичко, че накрая и трябва да се моля за да ми я напрявят свежа една публикация аз мисля спра да споделям там. Едно нямам реален линк друго, че не ми се нрави да се моля за малко трафик. :(

Пример едно: svejo.net/1509627-tsarski-pratenik-2 - 15 мин. след мой коментар публикацията стана популярна самата публикация беше вече с 26 гласа и 24 коментара над 60 прегледа.

Пример две: svejo.net/1511737-panicheska-bitka "24 часа борба" 33 гласа 32 коментара над 70 прегледа и след последния гневен коментар пак след 15 мин готово стана популярна.

Не, че нещо но аз се опитвам да популяризирам нов сайт там защото имат що-годе трафик и за тази цел им чопля по сайта 24 часа и накрая ба..... благодарността.
 
От: Изпросено свежо!!!

Добро утро. Свежо си е загуба на време. Защо не популяризираш сайта си по друг начин?
 
От: Изпросено свежо!!!

Добро утро. Свежо си е загуба на време. Защо не популяризираш сайта си по друг начин?

Ами аз и по други начини популяризирам, но и този гледах да не изпускам.
 
От: Изпросено свежо!!!

И аз първо от там стартирах. Докарвах си по мин, 150 уникални дневно само от свежо. Но после гледам конверсията и установявам, че файда няма. Средно прекарано време във сайта 20 секунди. Интересно ми е да разбера на другите който го ползват да кажат как е при тях и сайта им с каква насоченост е.
 

Горе