Изпълнение на оферти за пари

Thebusiness

Member
Сега ще ви покажа 1 сайт в които ви дават пари за да изпълнявате оферти.
след като се регистрирате отивате в "offerts" и там се цъка на тези оферти които са за цялата страна ( в другите няма да ви пусне ) След като изпълните някоя от офертите които се намира там в ляво има един бутон My offerts и след като цъкнете там има един списък.. от там се избират оферти които сте изпълнили.. примерно имало е някаква оферта да се регнете в някакъв сайт и да изтеглите някаква програма. вие сте го направили и съответно си избирате офертата от списъка пишете си paypal емайл-а или alertpay и до 48 часа ще ви се плати за офертата .. и така вече вие си избирате кои оферти да изпълнявате и кои не!

Сайта ми е плащам вече затова го пускам тук знам че плаща
ако искате се регнете от реферал линка ми..
http://gptreasure.com/register.php?ref=neochoveka

мн ще съм ви благодарен :) :wink:
 
Последно редактирано:
От: Изпълнение на оферти за пари

Ще споделиш ли какви са и може ли да се изпълняват чуждестранни оферти :)
 
От: Изпълнение на оферти за пари

Махни си рефералния линк, против правилата на форума е.От този сайт, а и като цяло от тази сфера бизнес се печели твърде малко и лично за мен си е губене на време.
 
От: Изпълнение на оферти за пари

тествах една регистрация за 0.10$ и още ми е pending. както казах има само 5 оферти за бг , всичко реже заради ип-то. МОже с прокси да стане ама не знам . Мисля че не си заслужава
 
От: Изпълнение на оферти за пари

От този сайт, а и като цяло от тази сфера бизнес се печели твърде малко и лично за мен си е губене на време.

То и на това ли му се вика бизнес вече :rolleyes:
 
От: Изпълнение на оферти за пари

По добре да се мъчиш с тази глупост отиди вземи едни рекламни бланки и ги раздавай на хората, ще ти платят мнооооооогооооо по добре :p
 
От: Изпълнение на оферти за пари

Попаднах на една далавера да лепя обяви, 100 обяви - 10лв, офертата е стотици пъти по-добра, но пак не достатъчно :)
 

Горе