Предлагам: Изработвам БЕЗПЛАТНО визитни картички

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Както е описано в заглавието, предлагам услугата напълно безплатно изработка на визитни картички с дизайни избрани от мен и другото условие е да не ми давате зор.

Поръчки на ЛС.
 
От: Изработвам БЕЗПЛАТНО визитни картички

бахти, скоро дизайнерите ще трябва да дават пари на клиентите да си поръчат при тях...............
 
От: Изработвам БЕЗПЛАТНО визитни картички

Ами при положение, че сега започваш, нямаш референции и т.н. е хубаво да направиш 1-2 неща безплатно, да видят хората работата ти и тогава като почнат да идват поръчки ще си направиш парите :) Разбира се, това зависи изцяло от отношението ти с клиентите и начина ти на работа и най-вече от това колко си креативен :)

В случай, че се считаш за професионалист - покажи си последните изработки и/или тези, който смяташ, че са най-яки и нека, потребителите да оценят - така се прави :)

Не отправям мнението си към НЯКОЙ конкретно, то е за всички, които искат да започнат да правят пари без да са показали какво могат - не целя да обиждам никой :)

Извинявам се за спама, просто не се сдържах :)
 
Прав си, всеки си определя цената на труда.
Това е твоя начин да спечелиш клиенти, аз само изказах мнение.
Аз също на моите клиенти се стремя да давам повече, където мога /пускам повече бройки, печатам на по-хубава хартия от оферираното, ако правя каталог понеже не съм професионален фотограф, не им таксувам снимките и такива глезотии/, но никога не правя безплатно нещо /освен в много редки случай за близки хора/.
Според мен това не е правилния начин, ще си направиш мечешка услуга, но както казах това си е мое мнение, всеки си има право както си иска да работи :)

ПС: ако искаш може да разгледаш мои работи на: http://kutomanov.com/?page_id=5
 

Горе