svetlioi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Изработвам всякакви сайтове срещу заплащане. Цена по договаряне.
Имам сертификати за говорене на английски език (ниво B2 - Upper-Intermediate), изработка на сайтове - с WordPress и с код, дигитален маркетинг и програмиране! Говоря и разбирам немски, руски, италиански, френски! Ще се радвам да се свържете с мен!
Ако имате въпроси, пишете!
 
Последно редактирано:
Здравейте,
И двамата правим сайтове. Работим съвместно в екип.
За повече информация можете да ми пишете.
Поздрави,
С. Иванов
Аха. Като работите "съвместно в екип" защо е нужно да се уведомявате в темата, че сте си писали на лично. :D :D :D
 
Аха. Като работите "съвместно в екип" защо е нужно да се уведомявате в темата, че сте си писали на лично. :D :D :D

Важното е да има енгейджмънт :D

Сериозно - изброяването на услуги не значи нищо, без да е придружено от примери с ваши проекти и потенциалният клиент (колкото и незапознат да е) да види качеството ви на работа. Сложете ги директно в темата. Ако издържат теста на хейтъра и другите програмисти из форума - готови сте, даже си е вид реклама :)

Ако нямате много опит (какъвто предполагам е случаят), направете един-два сайта тип визитка или със статии на някаква тематика и се постарайте максимално във всяко отношение - дизайн, подреден и оптимизиран код, съдържание.

Така ще привлечете клиенти, които ще си платят. Не със спамене на целия форум и симулиране на някакъв интерес.
 

Горе