Изработвам сайтове, банери, лого-та;събмитвам по директории; пиша статии, качвам игри

vakarelski

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Изработвам сайтове, банери, лого-та..събмитвам по директории, пиша статии, качвам игри... с една дума сбирщайн :D за всеки по нещо ( на ниски цени ).. просто идва време за моренце а разходите са много и трябва да изплуваме :).. Порт фолио ще дам на ЛС на всеки желаещ тъй като сайта ми все още не е обновен със всички проекти.

Които има нужда от гореспоменатите услуги нека пише..


Skype: spooferbg
Email: [email protected]
 
От: Изработвам сайтове, банери, лого-та;събмитвам по директории; пиша статии, качвам

Здравей, Пиши ми на лично - изработка на сайт
 
От: Изработвам сайтове, банери, лого-та;събмитвам по директории; пиша статии, качвам

По повод твоята обява за писане на статии.
Искам да попитам дали е възможно да напишете няколко статии на български език за нова неправителствена организация. Целта ни е запознаване на хората с промените на климата, екологичните проблеми и глобалното затопляне.
Ако смятате, че можете да напишете няколко статии ( 10-20 броя) моля свържете се с мен, за да обсъдим подробно нашата идея.

Оставям телефон за връзка:
0889133324
Б. Вълчев
 
От: Изработвам сайтове, банери, лого-та;събмитвам по директории; пиша статии, качвам

на лс ми кажи колко върви един банер :)
 

Горе