Изработвам Wordpress разширения

KISS

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте.

От години се занимавам с HTML, CSS, JS, PHP, MySQL и Wordpress. Сам съм се учил на всичко и обикновено научавам нови неща когато ми потрябват за пръв път.

Чел съм книгата "Основи на PHP сигурността" и прилагам основните принципи за сигурност в програмирането. Също имам познания по уеб дизайн, SEO и английски език. Често и те се оказват полезни при направата на разширения.

Ето част от разширенията, които съм правил:

Разширение, което създава бутон за изтриване на данни от базата свързани с друго разширение.
Разширение, което поправя бъгове и размествания в тема, предизвикани от друго разширение.
Разширение, което приема заявки за изпращане на имейли от други разширения и ги изпраща на части през определен период от време.
Разширение, което известява администратора при публикуване на въпрос от потребител чрез друго разширение.
Разширение, което скрива определена част от менютата в админ панела за даден вид потребители.
Разширение, което създава админ страница с формуляр за записване на група потребители за даден курс. Работи в комбинация с други две разширения - за групи и за курсове.

Не показвам разширенията, понеже не са за публично ползване.

Ако имате нужда от Wordpress разширение, обяснете ми подробно и ясно какво точно искате то да прави (тук или на лично) и ще ви отговоря дали мога и дали искам да го направя и колко би струвало.

Едно от нещата, които няма да правя, е разширение за кражба на информация от други сайтове.

Поздрави.
 

Горе