Предлагам: Изработване и конфигуриране на онлайн магазини

alexcho0o

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички, искам да се представя. Казвам се Александър и се занимавам главно с уеб и графичен дизайн. От около 6 месеца съм изцяло на свободна практика, като през това време започнах да проучвам доста пазара на онлайн магазини и търговия. Специализирах се и започнах изграждането на онлайн магазини както се казва от кръглата нула. Изграждам главно на платформата OpenCart, като също съм използвал и Prestashop, Wordpress + WooCommerce и Magento.
Мога да се кажа че съм отворен към нови проекти и с удоволствие бих изградил онлайн магазин спрямо вашите нужди.
Проекти които съм изградил от самото дъно са:
www.citybox.bg
www.anorass.com
www.deni90.bg
www.modarado.com
www.reniks.bg
www.shtampa.eu

Имам и още проекти в които съм участвал, но не ми се изреждат всички. Занимавам се също така и с поддръжката на Фейсбук страници както и качествена реклама (изграждане на рекламни кампании).

Ако мога да помогна на вас и вашият бизнес да успее или да изградим онлйн магазин който да работи съм насреща за запитвания и нови проекти.
Ако пък желаете да научите повече за мен и уменията ми за уеб и графичен дизайн, както и изграждането на друг тип сайтове, пак съм насреща.

Поздрави, Алекс !
1f642.png
 

Горе