Изработване и печат на визитки и др.

garden_of_eden

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
И въпреки всичко реших да си пусна темата и да си предложа услугите, пък каквото стане.
Аз съм самоук графичен дизайнер предлагащ изработването на различни неща. Най - силната ми страна са визитките. Цените като ги сравнявам със други във форума са много ниски, но така оценявам аз работата си и не ме съдете за това. За изготвянето на дизайн на една визитки едностранна една концепция цената е 4лв. За всяка следваща концепция се покачва с 1,50лв. Ако е двустранна също става от 4лв. на 5,50лв. Предлагам и нещо което не съм виждал до сега никъде, перфориране на ъглите с орнаменти. Ето какво представлява една моя разпчетана и завършена визитка.
IMG_8087.jpg
Другите не разпечатани може да разгледате в сайта ми.
Има вариант аз да разпечатам визитките и доставката (пътните разходи) също ги поемам аз.
Това е сайта ми www.gardenofeden.alle.bg
Всичко което знам и съм направил съм го научил и изработил сам, новак съм не ме съдете!

Първия ДИЗАЙН е безплатен.
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Pavlin, изпревариха те на ЛС, но ще направя и за двамата по един дизайн. Само ми дай информация и ще гледам до довечера да е готово :)
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Ето я на Pavlin, ако нещо не му харесва веднага го променям.
outlet.jpg
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Двустранна визитка за едно момиче което се занимава с изработка на бижута.
Verdadero.jpg
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Цените ги има в сайта, но пак зависи от бройката и хартията. Пиши ми ако искаш на имейла [email protected] и там вече ще се договорим. Ако дизайна си е твой просто няма да плащаш 4лв. за изработка. Доставката се поема от мен. :)
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Включвам се само за един friendly съвет - поработи сериозно върху шрифтовете, разгледай малко професионални портфолиота, за да добиеш представа как се борави с типографията.
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Аз съм разглеждал много и някой път пак не мога да взема правилното решение за шрифт. Ако може в прав текст да прочета отнякъде къде какво се използва.
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Още един съвет. Махни тази 80 гр. хартия в таблица с цени за визитки. Някой няма да знае какво значи ще реши да спести някоя стотинка и после ще ти отрови живота. Каква ще е тази визитка изпечатана на копирна хартия...
Пожелавам ти успехи!
 
От: Изработване и печат на визитки и др.

Аз разяснявам на клиента. Имаше една ветеринарка която си поръчва над 2000 бр. само името и телефона бяха написани и ги раздаваше буквално навсякъде. Така че нека стои, но благодаря все пак :)
 

Горе