Изработване на електронна форма за изпращане на покани

penev75

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Трябва ми електронна форма с някоко полета за изпращане на покани. Във формата потребителя въвежда собственото си име, имейла си, името на получателя, неговия имейл, дата и час. Електронната форма е въху картинка.
След изпращането на формата подателя получава имейл, че е изпратил поканата, а получателя получава имейл с линк към самата покана. След натискане на линка се отваря отново поканата с попълнените вече полета.
Искам данните да се записват в база данни и да се изтриват автоматично след 60 дена.
Искам формата да е защитена по най-добрия начин от нежелани спам съобщения.
Искам да има и административна част в коато във вид на таблица да се вижда изпратената покана и броя на отварянията и, с възможност за редактиране, добавяне на нова покана и изтриване.
Формата ще бъде вградена в Joomla сайт. Хубаво би било ако може да стане, като компонент на Joomla, но не е задължително.
 
От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

За какви пари става въпрос? Искаш просто код или код + дизайн?
 
От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

Това което ми идва най-напред е защо не използваш
формата за масов майл на Joomla
като добавиш още полета в нея
а пканата ще ти е просто линк в самият текст
линка ще е към един PHP файл който на си дърпа автоматично от базата данните на получателя
преработи си я тази форма и я пригоди към твоите нужди
преди нова година правех една магазинче и ми се наложи да преработвам такива неща
ето ти един линк това е само за ориентация хвани логиката трябва да добавиш полета в една таблицата jos_users
 
От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

Това което ми идва най-напред е защо не използваш
формата за масов майл на Joomla
като добавиш още полета в нея
а пoканата ще ти е просто линк в самият текст
линка ще е към един PHP файл който да си дърпа автоматично от базата данните на получателя
преработи си я тази форма и я пригоди към твоите нужди
преди нова година правех една магазинче и ми се наложи да преработвам такива неща
ето ти един линк това е само за ориентация хвани логиката трябва да добавиш полета в една таблицата jos_users в твоят случай
 
От: От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

@komara - аз не искам да използвам формата за изпращам само аз масови мейли. Искам потребителите сами да си изпращат поканите. А и ще ми е трудно да модифицирам сам това.
 
От: От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

разбрах вече какво ти трябва
ако се сетя за някой подобен модул или компонент ще пиша
 
От: Изработване на електронна форма за изпращане на покани

Давай бачкането. Може да ме проучиш на http://VladiLovech.Narod.ru ще действам на РНР така че сайта ти трябва да поддържа този език.
 

Горе