Конкурс за: Изработка на Лого "Zara Camp" - ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ

Без надпис:

E9CQvrU.jpg

fOER3j4.jpg
 
Здрасти,

Едно предложение и от мен.Не ми се получи както исках, но така и така си играх да го правя:

vzdg5v.png


Поздрави!
 
Здравейте колеги, съфорумци!

Днес на 13.03.2019г ( 5 дни ) преди края на конкурса, трябва да обявя победител както съм декларирал при стартирането му.
Първо искам да благодаря на всички които взеха участие, за отделеното време и големия труд който положихте!
С някои от вас, на които ми харесаха повече логата, коментирахме, обсъждахме и пробвахме различни, подобни на вашите изработки комбинации. Знайте че всеки един от вашите проекти, си е уникален сам по себе си!

Както всеки един конкурс обаче, естествено има и един победител...
Един победител който, освен че е голям професионалист, е и страхотен човек !!!
Това искам да го заявя ясно!
M.A.G.E. ти си моят победител ! ;)
Поздравления и благодаря за доброто отношени и перфектното лого което сътвори! Логото, което на 100% изразява характера и визията на нашата фирма !

И така колеги, с взетото от мен решение, и голяма благодарност към всички, слагам край на конкурса.

Пожелавам Ви успех и бъдете най-вече здрави !

Поздрави
Иван Илиев
 
Честито!
Кой е окончателния вариант на логото?
Според мен, ако е в този му вариант който е постнат има риск да се чете Зар Камп, А- то е палатка, но дали си личи достатъчно, че е А, но това е лично мое мнение.
Успех с проекта!
 
Последно редактирано:
Честито и от мен на победителя.
ПС:
Малко съм разочарован от допълнителните и подвеждащи за мен изисквания за цвят и др.
Лошото на този тип открити конкурси е че, малко се отмъкват идеи.
 
Здравейте колеги.
За да бъдем найстина колегиални, мисля че всичко друго освен да честитим на победителите в подобен тип конкурси е излишно!
Съгласен съм с DreamDevise, че може би е имало, и ще има такива случеи за които говори, но не мисля че поне в моят конкурс се е случило това ! Както по-горе написах, всяко едно лого си е уникално само по себе си. Изработката на M.A.G.E. като стил ми допадна най-много, да не говорим че беше първият участник който се включи в конкурса, и няма как да се отмъкне идея. :)
Просто корегирахме дребни детайли по мое желание, и логото стана перфектно в характера и стил на компанията която ще представлява.

Благодаря за отделеното време колеги още веднъж и до нови срещи !

Успех !
 
Последно редактирано:
Аз никой не обвинявам в плагиатство, просто споделям че щом конкурсът е открит всички черпят идеи и вдъхновение от другите предложения, което е добре за клиента, но не е добре за автора на идеите. А едно лого е най-вече идея.

да не говорим че беше първият участник който се включи в конкурса

Тук вече може да поспорим :)
Предложението му беше доста време изтрито, после го редактира...
 
Последно редактирано:
Предложението липсваше известно време поради технически проблеми и лично аз не видях разлики, но това е друга тема.
Нека затвори темата с поздравления към победителя и успех на всички други участници.
Благодаря
 

Горе