Изработка на аматьорски логота, банери, аватари...

Vladislaw

Active Member
Рейтинг - 87.5%
14   2   0
Изработвам логота, банери, аватари, хеадъри.
Понеже от доста време не бях отварял Photoshop-а ще дам няколко стари изработки.

ef44efe92f891afa.png

4e0a70e2637b7db4.png

9966a2a27b06ad15.png

tyxo.png

Цените ги правя максимално най-ниски.

Хеадъри: 0,50$ - 0,90$
Логота: 0,40$ - 0,80$
Банери: 0,30$ - 0,70$
Аватари: 0,20$ - 0,60$

Заплащането става само чрез paypal

Плащате единствено, когато Ви хареса изработката.
 
От: Изработка на аматьорски логота, банери, аватари...

Здравей,
Имаш ЛС
 
От: Изработка на аматьорски логота, банери, аватари...

аз обработвам снимки - цветова корекция и трасирам логотипи. наскоро трасирах лого за един американец и ми плати 10 долара в пейпал. имам пейпал регистрация. можете да ми пуснете ЛС и ще ви отговоря. аз използвам алтернативите на фотошоп/илюстратор/корел - гимп/инкскейп под линукс, но алтернативите са с отворен код и вървят под уиндоус. разпространете на ваши приятели и споделете с други това което предлагам, тъй като не мога да пускам нови теми. ще ви бъда благодарен, а може и нещо да направя за вас в замяна.
 
От: Изработка на аматьорски логота, банери, аватари...

Владо добавих те в скайп :)
 
От: Изработка на аматьорски логота, банери, аватари...

аз обработвам снимки - цветова корекция и трасирам логотипи. наскоро трасирах лого за един американец и ми плати 10 долара в пейпал. имам пейпал регистрация. можете да ми пуснете ЛС и ще ви отговоря. аз използвам алтернативите на фотошоп/илюстратор/корел - гимп/инкскейп под линукс, но алтернативите са с отворен код и вървят под уиндоус. разпространете на ваши приятели и споделете с други това което предлагам, тъй като не мога да пускам нови теми. ще ви бъда благодарен, а може и нещо да направя за вас в замяна.

Е защо така оспами на човека темата?
 

Горе