Изработка на банери/визитки/лого

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Изработка на банери • визитки • лого БЕЗПЛАТЕН БАНЕР!

Здравейте потребители на Predpriemach. Ще почна с това, че съм положително настроен към вас, надявам се да се намирам в приятна обстановка. Ако има нещо, с което съм се изложил, поправете ме.
Както се подразбира от заглавието ще изработвам по поръчка банери, визитки и лога.
Ще се опитам да изготвя темата, така че да ви е максимално добре обяснена и оформена. Ако искате нещо да добавя, махна, редактирам, кажете.
Цените ще бъдат добавени след няколко успешни сделки. До тогава по договаряне, да видя как стоят нещата в този форум. Понеже някъде по-скъпо, другаде по-евтино и не знам тука как ще е, така че цени очаквайте.


ПОРЪЧАЙ:

  • Банери на всякаква тематика.
    Пример:
    68d67dbbd6976ddd.png

    За поръчка: пишете лично съобщение или направо в темата. Съдържанието трябва да включва изискванията ви (размер, текст и т.н.), предложена цена, както и начин на плащане

  • Визитки
    Пример: Скоро!
    За поръчка: пишете лично съобщение или направо в темата. Съдържанието трябва да включва информацията която трябва да бъде на визитката ви, темата, предложена цена, както и начин на плащане.

  • Лого
    Примери:
    0f92f1ae966dab2d.png
    82dc54af14331058.png



    За поръчка: пишете лично съобщение или направо в темата. Съдържанието трябва да се състои от тема, размер, текст и т.н..

ОТЗИВИ:
Логото много ми харесва. Стана много бързо, ако искаш може да го добавиш към първия си пост. :)
Очаквам препоръки, знае ли човек, може и поръчки.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на банери/визитки/лого

Някакво портфолио или копия срещу ревю? Ако има копия срещу ревю бих се възползвал.
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Здрасти! Само да спомена, че линка към примерния ти банер е невалиден :)
Успех с работата занапред!
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Здравейте! Оправих линка, но този хостинг му нямам много доверие, така че ако искате ми препоръчайте друг.
И ще направя ревю. За първият писал в темата лого, за втория банер.
Поздрави!
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Разтълкувал съм грешно значението на думата. Не съм печелил ревюта. Имам предвид, че пускам подарък за да видите как се справям с изработването и да видите мнението на съфорумниците ни.
На първият изявил желание в темата ще му направя лого.
На втория банер.
Това имам предвид.
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Логото много ми харесва. Стана много бързо, ако искаш може да го добавиш към първия си пост. :)
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Който иска безплатна изработка на банер, да пише в темата. Първия писал ще се свържа с него на ЛС.
И се радвам, че ти хареса логото VAsK0, добавих го.
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Който иска безплатна изработка на банер, да пише в темата. Първия писал ще се свържа с него на ЛС.
И се радвам, че ти хареса логото VAsK0, добавих го.
Вместо банер, може ли лого? ;d
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Може ли аз да се възползвам от ревюто за банера
 
От: Изработка на банери/визитки/лого

Край, безплатно свърши. Казах по едно лого и по един банер за първите двама писали. Те се отзоваха и ще си получат заслуженото.
Съжалявам, но ако видя, че потръгва работата ще пускам от време на време по 1 безплатно.
 

Горе