Изработка на банер

nagradi.is

New Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте,
Търся някой да ми изработи банери.
От тази картинка можете да се ориентирате за цветове

d(.)imagehost(.)org/0660/header.jpg

Размери
-300x250
-468x60 (стандартния)

Формат
-стандартния може и jpg, препоръчително анимиран (gif)
-300х250 задължително да е flash или gif..

Пращайте предложения..цени..време..

Плащане - ePay, банков трансфер.
Поздрави!
 
От: Изработка на банер

Ако още е в сила, ти предлагам да ги направя за ден като: два флаша за 40лв. или гиф/анимиран/ + флаш за 35, или два гифа за 30.
Поздрави
 
От: Изработка на банер

Получих няколко ЛС, за което съм благодарен към интереса.
Не знам обаче какво да направя..всички давате сходни цени..но не знам на кого ще ми хареса най-много..не знам ако се захвана с един дали неговия ще ми хареса..
Някой да е навит да свърши работата, по някакъв начин да добия представа какво е свършил, и тогава да платя?
Или някакво друго подобно предложение?

П.С: така като гледам цените давам 30лв. за два флаша или флаш(300х250) и гиф/статичен(468х60).
 
От: Изработка на банер

Някой да е навит да свърши работата, по някакъв начин да добия представа какво е свършил, и тогава да платя?

П.С: така като гледам цените давам 30лв. за два флаша или флаш(300х250) и гиф/статичен(468х60).

Аз ще съм безкрайно учуден, ако някой колега Ви вземе парите ПРЕДИ да видите какви ги е свършил. А при такъв наплив от дизайнери, Ви предлагам да обявите конкурс - то си е традиция в този форум.. Бюджета вече сте определил, остава само да драснете темата и да дадете срок.
 
От: От: Изработка на банер

Аз ще съм безкрайно учуден, ако някой колега Ви вземе парите ПРЕДИ да видите какви ги е свършил. А при такъв наплив от дизайнери, Ви предлагам да обявите конкурс - то си е традиция в този форум.. Бюджета вече сте определил, остава само да драснете темата и да дадете срок.

Аз пък предлагам следното: 2 флаша за 75лв. половината от сумата предварително, в конкурс не участвам, работа предварително не върша. Поздрави
 

Горе