Изработка на блог на WP

ops5

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

темата е за създаване на блог на WP - инсталиране на тема, плъгини (ще разчитам на Вашия опит да прецените кои трябва, като за начало), настройки, преводи (всичко да е на български език) и накрая блога да е готов за публикуване на съдържание без да се налага собственика му да пипа нещо по настройки и код. Разбира се, ще съм благодарен и на съвети и препоръки относно бъдещото развитие на блога.

В друга тема има малко повече информация за блога и идеята му след време.

Ако има желаещи да помогнат, да ми пишат на лични за условия, срок и 2-3 линка към други техни проекти. Там ще отговоря и на доуточняващи въпроси относно поръчката.

Предварително благодаря за отделеното време.
 
От: Изработка на блог на WP

Става дума за безвъзмездна помощ или това е задание със заплащане? Не се разбира много от написаното.
 
От: Изработка на блог на WP

Става дума за наемане на човек, на който ще се плати за услугата - за това питах за условия, срок и препоръки.



Може би изтрих по погрешка нечие съобщение на лични. Не знам как и дали може да проверя да съм имал съобщение, което съм изтрил. Отговорих на тези, които виждам. Ако някой ми е пратил съобщение снощи и не му е отговорено, моля да ми пише пак и по-късно ще отговоря.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на блог на WP

Благодаря на проявилите интерес. Проекта вече е възложен.
 

Горе