Изработка на видео клип

От: Изработка на видео клип

Привет - клипа е супер, гласа е супер, но според мен - сменете шрифта човек, не може такова хубаво лого с този обикновен шрифт. Жокерче - сега са модерни Slab шрифтовете.
 
От: Изработка на видео клип

Харесва ми, колко струва изработката на подобен клип ?
 
От: Изработка на видео клип

И на мен ми допада клипът, но не и шрифтa (Ариал?). Не искам да критикувам никого, но ако наистина аудиото и логото са били готови предварително, не виждам как този клип струва 50 лева :(
 
От: Изработка на видео клип

Най-хубавото в клипа е гласът, а шрифта на логото си е ок, какво му е толкова, от долу надписа на кририлица ви загрознява картинката, надписите на кирилица винаги не изглеждат толкова добре колкото на латиница.
 
От: Изработка на видео клип

Най-хубавото в клипа е гласът, а шрифта на логото си е ок, какво му е толкова, от долу надписа на кририлица ви загрознява картинката, надписите на кирилица винаги не изглеждат толкова добре колкото на латиница.

Аз точно за шрифта на надписа говоря, напомня ми на субтитри - не че не са, ама все пак можеше нещо по-разчупено да се избере, като се има в предвид, че работата по клипа е фон, тайминг и тези надписи.
 
От: Изработка на видео клип

Шрифтът е ужасен.
 
От: Изработка на видео клип

Кой шрифт е ужасен?
Шрифта си е ок, той е подобен или е този, ако не се лъжа https://creativemarket.com/TypeFaithFonts/83949-Picastro-Bold, но всичко зависи от гледната точка все пак
Освен, ако не става въпрос за другия шрифт, но за него нормално, на кирилица трудно за съжаление да се направи да изглежда, като латиница, дори и да се модифицира някой хубав, все тая, може би малко по-болднат трябваше да е.
 
От: Изработка на видео клип

Шрифтът на субтитрите имам предвид. Освен това много дървенко се визуализират.
 
От: Изработка на видео клип

Да, на субтитрите имах предвид и аз - просто да избере някакъв друг шрифт, по възможност примерно слаб шрифт, като този: https://www.google.com/fonts/specimen/Roboto+Slab . Ако искаш подобен на логото - може да видиш този Lobster.
 

Горе