Изработка на всичко това което може да си представите

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Изработка на това което може да ви дойде на ум :)

Уеб сайтове
- Уникален дизан в PSD формат (САМО дизайн без програмиране или рязане)
Цена в зависимост колко е труден дизайна и колко страници искате да бъде направено
Промени толкова докато не се получи желан резултат. цените варират от 100 лева на горе...

Инсталиране и конфигурация на готови системи:
- Инсталиране на готови системи, като Wordpress, phpbb форуми, Pligg и тем подобни
Тук нещата стоят доста по лесно така че цената е от 15 лева.


фото манипулация:
- Стига да знаете какво искте, всичко може да се направи със снимката :)
Не мога да определя цената тук , но нека да е 5 лева на снимка.

Обложки, картички, банери, хеадери
В зависимост от трудноста на изпълнението цените ще са от 15 лева на горе .

Лога
Цените почват от 40 лева


Постери
Цени от 20 лева

И всичко останало: иконки, бутони, разни елементи от дизайн цени по договаряне :)


Понеже тук за първи път пускам темата и не знаете какво мога и какво нека да ви кажа че не сам нов в този “Бизнес” ;) Работил съм и работя върху доста големи сайтове така че вие преценете :) няма да пиша нещо от сорта “качеството е гарантирано и т.н ” тем подобни глупости :))) но това което правя ще е така както вие желаете :)

1348256R.jpg


Прикачвам тази снимка не да се фукам а да видите на какво ниво съм :))))
Контакти: ЛС, Skype: biohazardstar
Плащания: Чрез банков превод или пощенски запис

Ако имате някви въпроси питайте смело :) Freelancer съм :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на всичко това което може да си представите

PHP ботове можеш ли да пишеш или да вържеш сайт със софтуер, на когото нямаш сорс кода?
 
От: Изработка на всичко това което може да си представите

Ами първо, здравей.
Второ, не се вижда никаква снимка.
Трето, ако си в занаята от доста време, едва ли една снимка би ми показала на какво си способен.
Четвърто, ако вярваш в себе си, няма да твърдиш, че репликата "качеството е гарантирано" е глупост.

Заключение: Не бих избрах услугите ти, пред тези на колегите ти, понеже ти с нищо не доказваш, че си нещо повече от тях, а трябва да го правиш.
 
От: Изработка на всичко това което може да си представите

Всичко което е свързано със дизайн :) за съжаление от програмиране нищо не разбирам съвсем малко от хтмл.
 
От: Изработка на всичко това което може да си представите

Кирев, здравей и на теб . сега се вижда снимката нямах достатъчно мнений за да публикувам снимката.
Да, точно с една снимка нищо не мога да ви покажа или да докажа. но не съм този който се прави на дизайнер и т.н. аз правя нещата което мога .
Не, обичам да ползвам рекламните трикове ( макар че и те са полезни понякога ) просто казвам директно и си върша работа.

Това е твоя избор напълно, но все пак поразлгедай сайтове като карамел4е.ком , музичка. ком също така аз съм правил ( САМО ДИЗАЙН - оранжевия дизайн ако някой изобщо си спомня ) и мн други. но нека първо да се докажа тук във форума.
 
От: Изработка на всичко това което може да си представите

Ами така кажи. Посочи ги тези сайтове, чиито дизайни си правил. Все ще е в твоя полза :)
 

Горе