Изработка на евтини уеб сайтове!

vivamedia

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,много лошо ме удари и мене кризата,и се принудих да сваля цените за изработка на уеб сайтове.Когато започнах бяха хипер ниски,след това ги вдигнах,но клиентите намаляха драстично.Сега ви предлагам отново изгодни цени:
Сайт до 10 страници: 50 лв с дизайн по избор (предлагам около 10 вида темплейта)
Сайт до 20 страници: 80 лв с дизайн по избор.
Ако имате въпроси не се колебайте да се свържете с мен тук или: skype: vivamedia2
email: [email protected]
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Здравейте, вива медиа, надявам се знаете, че всички ни е ударила кризата и оценявам, че вие сте една от малкото компании на пазара , която предлага една наистина уникална по рода си услуга (ефтини уеб сайтове).
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Попринцип няма нищо лошо в ниските цени,които предлагате,но имайте впредвид,че така подбивате цените на много колеги.За мен това не е правилният начин,защото с тези цени вие примерно ще привлечете клиенти,които иначе биха ползвали услугите на друг човек или фирма.
Вярно,че конкуренцията допринася за развитието на качествени продукти,но каква конкуренция са цени с 50 до 100% по-ниски от тези на пазара примерно(не визирам вашият случай).
Та мисълта ми е,че кризата ни тресе всички,но трябва да удържаме някакви граници,нива на цените,за да има хляб за всички,а не някой да се храня,други да гладуват.И най-определящият фактор за цената би трябвало да е качеството.
Не ме разбирайте погрешно,нямам нищо против вас като уеб дизайнери,но нека спрем да мислим само за себе си!
Знам,българският манталитет е такъв като цяло.Но представете си,ако стане една война в България,че ние ще измрем за 5 дена заради този манталитет.Това ми навява зимата на 2005 година,когато във Варна бяха обявили бедствено положение заради многото изсипал се сняг.Отивах до магазина и човекът пред мен купи всичкият хляб в магазина и за другите хора на опашката не остана нито троха :).(Просто елементарен,но показателен пример)

Все пак ви желая успех,но имайте напредвид това,което казах в този пост.

Успех!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Ниски цени ??? Цениш ли си труда изобщо ? Реално погледнато един сайт може да се направи и за броени часове. Но колко ще е сайт е друг въпрос. Тук в този форум на 90% от регистрираните се занимават с уеб и съм сигурен че и тях ги е хванала кризата. Това не е причина да се правят сайтове за жълти стотинки.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Според мен клиент, който се върже да плати 50лв. за сайт си заслужава сайта/услугата, която ще получи! :)
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

защото с тези цени вие примерно ще привлечете клиенти,които иначе биха ползвали услугите на друг човек или фирма.
Това се нарича капитализъм човече, на каквито си цени иска на такива ще предлага.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Свободна държава сме, по-добре 5 сайта по 50 лв този месец от колкото нищо :) Пък и за 50 лв поръчителя няма да получи уеб страница за 1000 лв.Сумата оправдава качеството.
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Капитализма е много силна дума,и сериозна също и не е присъща за България.Това тук с тези цени е по-скоро "свободизъм"-всеки си прави каквото иска и накрая никой не печели.
Дайте да държим малко повече на качествените неща,които естествено са и с по-висока цена.
И се замислете каква е реализацията на тези 5 сайта по 50 лв?Ами те ще имат точно никаква оптимизация,никой няма да ги намери и каква е файдата от тях,може би да се хвалим на комшията,че имаме сайт.Какво купуваш за 50 лева-съдържание,дизайн,оптимизация...?Кво му плащаш,на сметка си е :)
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Ами, че обикновено хората, които поръчват сайтове не разбират особено много от сайтове.Най-често са фирмени и не целят да се откриват толкова много в търсачките,а по скоро директен трафик.Естествено, че ако клиента иска оптимизационни услуги ще си ги заплати.Тук говорим за обикновено сайтче с малко уникален контент за скромните 50-100 лв ;].Както казах по-горе сумата оправдава качеството.И защо да е свободия? Нали е фрийланс категорията на форума. Да не би да сме членове на Българската Уеб Организация? Ако там има някакво членство, което би гарантирало работа за всички.И могат да определят фиксирани цени, бих се включил във въпросната организация, но иначе каква ми е файдата да се бия в гърдите, че съм член ( най-вероятно бранд на името ) :d
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Много интересна тема сте подхванали тука гледам. От части съм съгласен и с едните, и с другите, но лошото в случая е, че оспамихме темата на човека :) Поздрави и успех!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Така е, в този форум винаги се започва една тема и се стига до друга, извинявам се на човека за оспамването на темичката му, но пък поне може да дискутираме един доста важен проблем - дали да има фиксирани цени на уеб дизайна.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

За съжаление както в този форум,така и в много други форуми и сайтове ФРИЙЛАНС е синоним на работа за жълти стотинки.А така ли трябва да е?Това се е получило в следствие на това подбиване на пазара на фрийлансинга с тези ниски цени.
Примерно аз извършвам фрийланс услуга писане на статии и досега примерно съм вземал за тази услуга по 10 лв за 500 думи(примера е случаен).Регистрираш се ти във форума и предлагаш цена 1 или 2 лв за 500 думи.Цената за услугата автоматично пада на ниското ниво и така стигнахме тея абсурдни пари.Кой себеуважаващ се човек ще тръгне да върши работа за 1 или 2 часа за 2 лв(примера отново е случаен)?
Така че фрийлансинга за мен вече е синоним на сиромашия.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

За съжаление както в този форум,така и в много други форуми и сайтове ФРИЙЛАНС е синоним на работа за жълти стотинки.А така ли трябва да е?Това се е получило в следствие на това подбиване на пазара на фрийлансинга с тези ниски цени.
Примерно аз извършвам фрийланс услуга писане на статии и досега примерно съм вземал за тази услуга по 10 лв за 500 думи(примера е случаен).Регистрираш се ти във форума и предлагаш цена 1 или 2 лв за 500 думи.Цената за услугата автоматично пада на ниското ниво и така стигнахме тея абсурдни пари.Кой себеуважаващ се човек ще тръгне да върши работа за 1 или 2 часа за 2 лв(примера отново е случаен)?
Така че фрийлансинга за мен вече е синоним на сиромашия.

Абсолютно съм съгласен с колегата!
Трябва да има някакъв респект към конкуренцията. Не-може така просто да се правят нещата..
(не давам конкретен пример в тази тема, нито автора на темата)

Просто според мен, трябва да си има една цена, и да няма толкова подбиване.. Естествено, може да има "ЛЕЕЕКО" подбиване в цените, но да не говорим нещо от порядъка на 50-100%...
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Именно,стига сме мислили само за собствените си паници- днеска да ги напълним,а утре ще му мислим.И другите да се спасяват.Представете си колко по-добре щеше да е,ако всеки държеше някакво ниво(разбира се според опита и възможностите си) ио се развива в него.Може да е бавно,но има смисъл и след няколко месеца хората сами ще го търсят,защото предлага качественм продукт или услуга.А в момента фрийлансинга е:"Писането не върви добре,дай ще пусна обява за събмитване.А ама цената е 20 лева.Моята цена ще е 5 лв.На какво прилича това?
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Ами, колега идеята е да имаш някакво име на пазара, в този форум има хора, които предлага събмит за 5 така и за 20 лв.Но ако искам качествена услуга ще заложа на изграденото име на някой потребител тук, а не нов user.Хората са казали, първо работи за име, после името ще работи за теб.Ако някой не е съгласен съм готов да чуя неговото мнение :)
Поздрави!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Съгласен съм,че като си спечелиш позитивна слава,след това хората сами те търсят,това е 100% така.Както и че авторитет се гради цял живот и се губи за един миг.
Ти колега би използвал услугите на user-а с по-добър рейтинг и естествено ще заплатиш повече,но ще го направиш защото имаш ясна представа за качество спрямо цена.
А какво ще направят другите,които не са се занимавали досега в тази сфера?-ще изберат по-ниската цена разбира се,защото услугата събмитване(примерно) им звучи еднакво от всички,които я предлагат.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Само ще цъкна един смайл :) ;] ,защото и ти и аз сме прави и е безсмислено да си чешем езиците до безкрай и да спамим.Пожелавам на теб и всички колеги много и добре заплатена работа!
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

:) Всичко най-добро пожелавам на теб и на всички останали,които си изкарват хляба от компютъра си.Само успехи и нека държим на своето,всяко отстъпване е постоянна крачка назад(не говоря разбира се за човешки компромиси).
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

vivamedia може ли да разгледам някои сайтове направени от теб :)
 

Горе