Предлагам: Изработка на логота, банери, визитки, дизайн на тениски, графичен дизайн

Статус
Not open for further replies.

prophet

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Мой познат предлага изработка на логота и ме помоли да пусна тема тук. Ако имате оферта мога да предам или да се свържете с него!


Изработка на лого - 35,00 лв с 2 ревизии, 25,00 лв с 1 ревизия.

Изработка на дизайн на тениски - 35,00 лв с 2 ревизии

Изработка на банери - 33,00 лв.


Изработка на визитки - 26,00 лв за едната страна на визитката, и 35,00 лв за двете страни.

Изработка на корици - 33,00 лв.


Снимка на част от проектите, над които съм работил - http://store.picbg.net/pubpic/46/E5...e.picbg.net/pubpic/46/E5/87cfcbb65e2d46e5.png

Начини на плащане - За предпочитане Paypal, но може и по банков път.

Аз предлагам коректност и резултати, които ще ви харесат, надявам се и вие да сте коректни! Ако не сте, по-добре не пишете. При въпроси моля пишете ми на скайпа, или на имейл адреса. Благодаря!

Може да се свържете с мен на скайп - marian.ivanov.97 или на имейл адреса ми - [email protected]

Допълвам, че може да му се има доверие, и нещата, които прави поне на мен ми харесват. При поръчка, ако разбирате английски може направо с него да говорите, или да пишете на мен и аз да му предам. При поръчка ще му дам и paypal името. Ако имате някакви въпроси, чувствайте се свободни да ги зададете.
 
Последно редактирано:
Обновявам темата, при желание пишете на ЛС или тук в темата.
 
Темата е все още активна. :) До момента момчето е направило над 5 логота.
 
Новото портфолио:

939aa69543043406.png
 
Обновявам темата.
 
Едно от последните направени логота:
0d84626240319d00.png
 
Евтини и качествени логота, банери и др. тук!
 
Последно изработени логота:

5fbbe2e1b8f80d6a.png
977db7f10dba122e.png
a7486a0058976afd.png
 
Услугата е валидна! Може да поръчате лого, банер и др. от изброените по-горе!
 
До момента момчето е направило над 5 логота на клиенти от България, може да поръчате и вие.
 
  • ПРОМОЦИЯ!
- Поръчайте 2 логота за общо 40$ с 2 ревизии + Получавате 1 безплатно лого отново с 2 ревизии!

Ако имате въпроси свързани с темата, моля да пишете тук, или на ЛС. Коректност на 100% !
 
Промоцията е все още валидна! За въпроси тук или на ЛС.
 
Правят се логота за 2-ма души, но може да пишете тук или на ЛС и да направите заявка за лого, банер и др.
 
Обновявам темата!
 
Темата е обновена, промених цените от долар към лев :

Изработка на лого - 35,00 лв с 2 ревизии, 15,00 лв с 1 ревизия.

Изработка на банери - 33,00 лв.

Изработка на визитки - 26,00 лв за едната страна на визитката, и 35,00 лв за двете страни.

Изработка на корици - 33,00 лв.
 
Здравейте, прилагам дизайн на тениски, които са направени от момчето -
t_shirt_portfolio.jpg

Или Линк - https://preview.ibb.co/dzng7k/t_shirt_portfolio.jpg

ЦЕНА - 35 лв, 2 ревизии (ако не ви хареса дизайна, имате право на 2 ревизии да кажете какво не ви харесва, за да се оправи).
 
Последно редактирано:
Обновявам темата
 
Статус
Not open for further replies.

Горе