Предлагам: Изработка на лого, банери

DreamDevise

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,
аз съм Графичен дизайнер с опит над 15 години.

УСЛУГИ:
-------------------------------------
Основно съм се специализирал в Лого дизайна
-------------------------------------
Корпоративна идентичност
визитка, плик, фирмена бланка, папка и др.
-------------------------------------
Дизайн на рекламни банери
статични, анимирани, за слайдшоу в сайт и др. в най-разпространените формати
-------------------------------------
Дизайн на плакати, листовки, брошури, етикети, флаери
-------------------------------------
PSD дизайн за сайт, лендинг страници


Контакти: На лично съобщение във форума.
Портфолио - можете да разгледате работите ми в самата тема

Референции:
monefff-лого конкурс
Само с брат ми успях да стигна до крайния избор. И той е логото на ganio.
garnet
Аз останах много доволен от работата. Човека предоставя супер услуга на супер цена.
Като финал: СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ.
Brad
Благодаря за страхотното лого! Горещо препоръчвам услугите, които предлагаш!
Има бъдеще в теб и не спирай да се развиваш!
bportal
много добра работа, поздравления!
raliweb
Благодаря за хубавото лого, изработено бързо и качествено.
bulchat-лого конкурс
Концепцията на ganio ни грабна и смятаме, че така бихме искали да изглежда логото ни.
biaaro -
Човека е много креативен и експедитивен. Само му нахвърлях какво ми трябва, сам измисли концепцията, цветове и тн. Свърши ми работата много бързо, качествено и на добра цена. Никакви проблеми просто
Powerz-лого конкурс
Благодарим на всички отново. Победител е ganio.
dnc
Момчето ми направи лого и съм страшно доволен, страхотна работа, от 5 думи разбра какво искам, а резултата е повече от прекрасен.
Ако ви трябва дизайнер, не се колебайте, препоръчвам с две ръце - много стойностни и креативни неща може да очаквате от него
Благодаря още веднъж за хубавото лого.
AMS - лого конкурс
Здравейте, Избрахме второто предложение на ganio.
OOxenri -
Благодаря за добре свършената работа. Всичко се получи много добре . Страхотни идеи.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого, банери

Здравей колега,
Можеш ли да покажеш някакво портфолио тъй като лично не знам как работиш и дали те бива ;)

Поздрави
 
От: Изработка на лого, банери

Здравей,

бих желал да се възползвам от офертата за лого за 30 лв. 2-3 концепции е супер.

Пиша пълното условие на задачата тук. Ще бъде добра реклама за теб ако излезе нещо хубаво, всички ще видат как се справяш с по-нетрадиционен проблем.

Ето за какво става дума:

Име на фирмата: PETRAX

Дейност: ГИС (географски информационни системи) в нефтената индустрия и геологията като цяло (работи като субконтрактор в компании като shell, BP ...). ГИС означава пространствени бази данни - карти и атрибути, най-общо. Гугл мапс е ГИС, бинг мапс, също.

Логото да бъде на латиница, с главни букви. Предпочитам да е графически знак отколкото просто красив шрифт с името. Символика между карта, база данни и/или скали е уместна. Графически знак в комбинация и загатване на името е ОК. Само препоръки, не се хващай дословно, пък и изглежда знаеш какво правиш, гледайки портфолиото ти :)

Да бъде неутрално - да може да се ползва на тъмен и светъл фон. Размера да позволява лесно скалиране.

Ще ми трябва една опростена фактура - твоето име, адрес, услуга, дата и стойност. Нищо друго и адресирано до петракс. Като пдф файл - даже написано на ръка на салфетка и сканирано върши работа :)

Кажи приемаш ли поръчката и ако да, и имаш въпроси, питай тук.
 
От: Изработка на лого, банери

Такаа,
сега малко ревю за поръчката.

Човека прие офертата ми от по-горе на ЛС. Много бързо ми представи 4 концепции. Като ме постави в проблем щото 2 от тях ми харесваха еднакво много и трета също доста :) Човека е талантлив спор няма. Харесах си една концепция и му казах какво искам да се попромени по логото. За 2 часа беше направено като получих 2 версии на концепцията. Мисля, че не мога да желая повече от към креативната страна. Прати ми и сканирано присмо за правата върху логото както го помолих.
Супер доволен останах.

Едно друго нещо - независимо, че горе написах, че ще ми трябва фактура, изглежда за човека това е проблем защото той няма фирма. Независимо, че на мен не ми трябва от фирма, може и лично от него. Ако ви трябва да отчитате разход, питайте го как да стане.

Един приятелски съвет от мен - виждам, че имаш корпоративна и бизнес услуга на сайта си. Аз лично ще те препоръчам на няколко човека с фирми тук, но нали не очакваш, че фирма няма да иска да си осчетоводи 320 лв разход. :) Помисли как да почнеш да издаваш фактури ако ти поискат.

Аз останах много доволен от работата. Човека предоставя супер услуга на супер цена.

Като финал: СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого, банери

Благодаря за страхотното лого! Горещо препоръчвам услугите, които предлагаш!
Има бъдеще в теб и не спирай да се развиваш! :)
 
От: Изработка на лого, банери

Благодаря за страхотното лого! Горещо препоръчвам услугите, които предлагаш!
Има бъдеще в теб и не спирай да се развиваш! :)

И аз ти благодаря за коректността.
Ето го и логото.wp-logo.jpglogo-wp-ganio.jpg
 
Последно редактирано:
8f98a6ce474e9ab3.jpg
 
Последно редактирано:

Горе