Конкурс за: Изработка на лого по зададена идея

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, става дума за енергийна напитка с наименование "zlobster".

Прикачвам снимка(1) за идеята за логото, като важно е то да се състои от буквата "Z'', като в самата буква бъдат имплементирани зъбите, както съм ги показал. Много е важно да бъдат запазени и щрихите в самата буква, т.к е част от концепцията на продукта.
Моля и самото лого да бъде представено на щрихован фон от снимка (2).
Цветовете, към които се стремим са черно с оранжево.

Цена за изработка 50лв
Време за изработка до 16.04.2017--> Нов удължен срок на конкурса 23.04.2017

При реализиране на готовия продукт и избирането на на дизайнер, същият си запазва правото да получава пръв последващи задачи свързани с проекта (дизайн на рекламни материали)
 

Прикачени файлове

  • 1.jpg
    1.jpg
    77.2 KB · Преглеждания: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    57.1 KB · Преглеждания: 67
Последно редактирано:
Здравейте,
имам няколко въпроса:
Бихте ли уточнили какво значи логото да се състои от буквата Z - буквата Z + надпис zlobster или надписа да започва с буквата в която са имплементирани зъбите и след това да продължава с някакъв шрифт или само Z?
Да са запазени щрихите и на самата буква и вътре в нея или само вътре в нея?
Бихте ли уточнили каква е точно концепцията на продукта?
 
Здравейте, да само буквата Z в която да са имплементирани зъбите. Общо взето така както съм я дал на снимката. Може да не са същите щрихи като тези, но да са подобни. Като цяло това е само идея може да експериментирате. Търсим подобен ефект като снимката долу, но разбира се не същото. Успех
 

Прикачени файлове

  • IMG_0992.JPG
    IMG_0992.JPG
    559.8 KB · Преглеждания: 50
Предложение от мен:

0t8diCH.jpg

cMVGuLC.jpg

CK0cEvP.jpg
 
Браво, идеята е схваната! Ще очаквам и вашите интересни виждания и разширения върху тази идея, не е задължително да е точно тя. Вие сте дизайнери и имате такова въображение, аз просто съм дал пример.. Поздрави!
 
Само да вметна, че зъбите и щрихите (като цяло картинката, от която са взети) са обект на авторско право и няма да е удачно да се лепнат на комерсиален продукт.
https://goo.gl/CM6cIZ

пп. После ще си редактирам мнението с предложение, евентуално. ;)
 
Само да вметна, че зъбите и щрихите (като цяло картинката, от която са взети) са обект на авторско право и няма да е удачно да се лепнат на комерсиален продукт.
https://goo.gl/CM6cIZ

пп. После ще си редактирам мнението с предложение, евентуално. ;)
Точно така, написал съм че това е идея за да се добие представа какво се търси, трябва да бъде променено, така че да не се нарушават права, но да се запази тази концепция! Хубава вметка! Ок, да го кажем така: буквата "Z" от нея да излизат зъби, да има има някакви щрихи (наподобяващи козина) и си мисля, че може да се пробва да се напасне над зъбите и някакви злобни очи така че да се върже с концепцията.
 
Последно редактирано:

Да Готино е, но както стана дума в предния пост, трябва да бъдат променени зъбите и щрихите за да няма проблеми с права. Очаквам още предложения ако измислите...
 
Да Готино е, но както стана дума в предния пост, трябва да бъдат променени зъбите и щрихите за да няма проблеми с права. Очаквам още предложения ако измислите...
Да ясно, но това ще е малко по-късно, просто исках да видя как ще се получи
 
Да, ок иначе е хубаво! Колкото до очертанията на самата буква може да ги промените т.к сега е рязано на пейнт :)
 
Моето предложение:
DRmfuwB.jpg


(Благодаря на Websolut за съвета за изображенията.)
Весели празници на всички!
 
Честит празник на всички!
Христос Воскресе!

Бях направил едно предложение за малко да изпусна срока:)

b2549f992dffa048925457ee10aa5df6.jpeg
 
Последно редактирано:
Христос Воскресе! Страхотни предложения! С ваше позволение поради засиления интерес ще си позволя да удължа срока на конкурса с още 7 дни, т.к самия аз отриквам грешката си в обявата с твърде малкия срок! Имам 2 фаворита до момента и идната неделя 23.04.2017 ще бъде обявен победител.
Хубава вечер, бъдете здрави вие и вашите семейства!
 
Последно редактирано:

Горе