Изработка на малки/динамични страници

AloneInTheDark

New Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Създаване на уеб решения, които интегрират в себе си маркетингови и търговски решения, системи за лоялност и обслужване на клиенти, планирани и изградени спрямо специфичните потребности на всеки отделен бизнес модел на клиента.

Изработка на FLASH банери.
Изработка на Фирмен знак/Лого/Емблема и печат в хартиен/метален/пластмасов носител.
Изработка на билборди/трансперанти, визитки, календари, менюта, флаери, плакати, папки, каталози, постери, листовки, брошури и т.н.т

Изработка на уеб дизайн, който сам по себе си е специфичен. Изцяло SEO оптимизиран и готов за ловене на клиенти от ваша страна.

Ако имате желание за свеж, динамичен и приятен сайт моля пишете лично съобщение с исканията си.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на малки/динамични страници

По-добре представена услуга от доста време не бяхме срещали в предприеамач, сигурен съм, че ще имаш много клиенти и желаещи за свеж и приятен сайт.
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравейте, отново търся заявки за уеб сайтове.
- За юридическите лица предлагам и фактури.
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Момчето много добре се справи създаде ми цялостна система! Без грешки помогна ми и с качването на сървъра и настройките добре свършена работа. Препоръчвам ви ако ви трябва програмист !!!
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравейте, очаквам вашите поръчки.
Гарантирам ви високо качество и разумни цени.
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравей,
Би ли ми дал инфо за контакт с теб на ЛС?
Благодаря!
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Може ли да ми дадеш портфолио?
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Интелигентно представена услуга,прецизна изработка и постоянна комуникация.Много съм доволен,чудесно свършена работа.
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Може ли да ми дадеш портфолио?
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравейте, очакваме вашите запитвания за уеб сайтове.

100% - Уникален уеб дизайн
100% - Качество на кода
100% - Съвместимост с браузърите
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Хайде на пазара, хайде, хайде, само сега, най-качествените продукти, уникални оферти, уникални промоции, най-доброто само при нас!



Такива теми без представяне и без портфолио и минали разработки, губят поне няколко клиента, които ще трябва да се занимават с нашия изумруд да му пишат какво е правил и той всеки път да обяснява и да пълтечи къде и какво е правил преди.

portfolio fail
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Няма смисъл да коментирам поста отгоре.

Очакваме клиенти, както физически така и юридически.
Поздрави
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Чудесно свършена работа. Непрекъсната комуникация, съобразяват се с изискванията на клиента и в същото време дават свежи идеи.
Успех и занапред!
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравейте, с радост ще очакваме клиенти, които желаят свеж и приятен уеб сайт.

Изработка на FLASH банери.
Изработка на Фирмен знак/Лого/Емблема и печат в хартиен/метален/пластмасов носител.
Изработка на билборди/трансперанти, визитки, календари, менюта, флаери, плакати, папки, каталози, постери, листовки, брошури и т.н.т

Изработка на уеб дизайн, който сам по себе си е специфичен. Изцяло SEO оптимизиран и готов за ловене на клиенти от ваша страна.
Поздрави :)
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Продължаваме да търсим, клиенти...
Очакваме вашите запитваня.

Поздрави!
 
Изработка на уебсайт

Здравейте,

Бих желал да погледна сайтове, които сте правили.
Търся програмист за един от проектите ни.

Пишете на лично или на arsenov*abv.bg (по-удобно за мен).

Благодаря предварително.
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Здравей AloneInTheDark,искам да ползвам услугите ти и по конкретно искам ако е във възможностите ти да направиш тракер който да е със добър защитен и актуален код,искаме да се направи скрит достъп на тракера,също така се надяваме с мой приятели къде ще управляваме тракера да си на разположение постоянно когато се налага да се променя нещо по тракера и дизайна,да имаме постоянно подръжка,което значи да бъдеш част от нашият екип тъй като без кодер нищо не става,имам много идеи и неща които искам да се направят и вкарат в тракера но затова ако си навит да започнеш работа по кода,давам ти скайп за връзка,когато можеш пиши - stoqn75
 
От: Изработка на малки/динамични страници

Някакво портфолио?
Ако имаш конкретен проект, или да свършим нещо ще ти покажа проекти.
Нямам изявено портфолио, но честно казано досега не ми е трябвало.

Поздрави, Християн :)
 

Горе