Изработка на ножове по поръчка, тип сувенир, къде?

viking

Active Member
Здравейте.
Моля да ме извините, ако темата не е за тук.
Искам да попитам за човек или фирма, които могат да изработят ножове по поръчка. Ако не в България, в Китай може би?
Като материал не е нужно да е от скъпа стомана, целта на ножовете, които искам е сувенирна, не толкова ножа да е функционален, тоест може би от неръждавейка ще се получават нещата. Като размер се интересувам нормален 1:1 и тип ключодържатели. Още по-добре ако има възможност да бъдат правени и от пластмаса. В по умален вид играчки/ключодържатели от пластмаса при възможност и оръжия бих поръчал.Много ще се радвам ако някой ме насочи, като пак повтарям, че стоманата е нужно просто да е неръждавейка. Става въпрос за количество от горе-долу 10 на вид за 5 ножа, според зависи цените.
Благодаря ви за отделеното внимание и пак се извинявам, ако темата не е за тук.
Поздрави.
 
От: Изработка на ножове по поръчка, тип сувенир, къде?

Благодаря. Пуснах си тема в блейдфорума, да видим какво ще кажат момчетата, които са в тия занаяти. Иначе намерих в ибей подобни на това, което аз търся като цената на пластмасовия беше 15$, а тази със стоманата беше 30-40$, ключодържателите - 6-7$, честно казано се съмнявам да намеря достатъчно добра оферта, та да ги задействам. Все пак ще изчакам да видя какво мислят и там.
 

Горе