Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

vikiana

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Приемам поръчки за изработка на онлайн магазини, а също така приемам поръчки за изработка на малки фирмени и рекламни сайтове. Срок за изпълнение на поръчката три дни. Можете да платите след изработка на сайта, преди да бъде прехвърлен на хостинга ви!
 
От: Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

Увеличете продажбите си като започнете да продавате онлайн.
Само за три дни можете да имате собствен онлайн магазин e-shop nasena eu.
Имате избор от над 10 различнии визии /шаблони/.
Възможност за получаване на директни плащания, автоматично обработване на поръчките и различни начини на доставка.
 
От: Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

Това е защото шаблоните и функционалностите са готови. Не се чака поръчка и след това да се правят едно след друго.
 
От: Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

А на теб колко дни ти трябват за да изработиш фирмен или рекламен сайт (обикновено става въпрос за 5 страници)? Относно онлайн магазина ще кажа само, че работя с платформата prestashop (платформа с отворен код) аз правя дизайна и функционалността на магазина, продуктите не се вкарват от мен! Като трупате мнения не спамете в чужди теми, аз много добре знам на какво съм способна, но ти незнаеш (човек с девет мнения)!
За три дни страхотен сайт ще стане
 
От: Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

Irine, не е забранено да си постваш глупостите където си искаш, понеже е форум...

Ама да ползваш чужда тема тип "оферта" да си постваш ти ТВОЯТА пръдлива офертичка хич не е селско изпълнение - направо ти слага етикет "Прост и Изостанал"...., [censored]* (ако си от мъжки пол си запазвам правото да си коригирам обръщението по-късно).
 
От: Изработка на онлайн магазини, фирмени и рекламни сайтове!

AngelPetrov каза:
А някакво примерно портфолио имаш ли?
Имам портфолио, но не искам да го излагам в сайта! Ако се интересувате ми изпратете лично съобщение или ме намерете в skype:vikiana3
 

Горе