Изработка на онлайн магазин

Re: От: Изработка на онлайн магазин

Колега ти да не си ......

Неубедително .... :mad::mad:

Сигурно има двама трима гошовци в бг, ама двама с един и същи мейл - едва ли.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Ще ти представлява ли проблем да публикуваш скрийншот на имейл който си получил от имейла, който е публикувал Georgi******? Имам интерес към проекта, но тази ти публикация ме разколеба. Ще се радвам ако докажеш писанията си, поне няма да се парим :)
 
От: Изработка на онлайн магазин

С email не мога да докажа нищо общо взето:
mail2.jpgmail.jpg

Нещо са се затрили или аз съм изстрил имейлите, в които той ми описваше офертата си, след което ми даде телефон за връзка. По телефона ми даде скайп: този долу и така. В крайна сметка му пазя телефона на стария си gsm.
Ето чат в скайп:
// След оговорки, показвания и неговото мистериозно изчезване днес му бях писал:
[12:11:58 PM] Marto: там ли си
[12:13:57 PM] L1f3_sTyLe: да
[12:14:25 PM] Marto: преди време искаше да ти изработя онлайн магазин
[12:14:29 PM] Marto: сещаш ли се
[12:16:08 PM] L1f3_sTyLe: да
[12:16:13 PM] Marto: при което спря да пишеш
[12:16:18 PM] Marto: да си вдигаш телефона
[12:16:24 PM] Marto: а уж ти харесваше
[12:16:51 PM] L1f3_sTyLe: ами бях си намерил човек който да го направи ю
[12:17:05 PM] L1f3_sTyLe: и писах тук във скайп на всички който ми писаха
[12:17:10 PM] Marto: да, но си беше поръчал
[12:17:13 PM] L1f3_sTyLe: за сайта че имам човек
[12:17:13 PM] Marto: и аз бях почнал
[12:17:21 PM] Marto: трябваше да кажеш предварително да не се занимавам
[12:17:23 PM] L1f3_sTyLe: мисля че и на те казах
[12:17:31 PM] Marto: НЕ, НЕ КАЗА
[12:17:36 PM | (12:17:46 PM — редактирано)] L1f3_sTyLe: какво си направил досега по сайта
[12:17:37 PM] L1f3_sTyLe: ?
[12:17:54 PM] Marto: когато видях, че не отговаряш
[12:17:57 PM] Marto: работата стана ясна
[12:17:58 PM] Marto: и спрях
[12:18:10 PM] Marto: ами най-малкото, че си играх да го рисувам и кодирам по система
[12:18:15 PM] Marto: като правих промени по нея
[12:18:17 PM] Marto: но спрях
[12:18:42 PM] Marto: много интересно как си си намерил човек, след като пускаш теми в predpriemach.com за изработка на онлайн магазин
[12:19:17 PM] L1f3_sTyLe: какви теми?
[12:19:57 PM] Marto: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17854
[12:20:02 PM] Marto: [email protected]
[12:20:09 PM] Marto: nice nice
[12:20:35 PM] L1f3_sTyLe: колега това не съм го писал аз
[12:20:41 PM] L1f3_sTyLe: нещо май ме бъркаш с някои
[12:20:50 PM] Marto: когела, точно ти си го писал
[12:20:53 PM] Marto: името - Георги
[12:20:57 PM] Marto: ти се казваш Георги
[12:21:00 PM] Marto: мейлът е твой
[12:21:06 PM] Marto: тематиката е парфюми и маркови дрехи
[12:21:13 PM] Marto: беше ми писал преди време за маркови дрехи
[12:21:27 PM] L1f3_sTyLe: аз се казвам георги но мейла не е мой нито темата
[12:21:41 PM] Marto: мейлът не е твой?
[12:21:49 PM] L1f3_sTyLe: да
[12:22:00 PM] Marto: тогава защо преди време ми беше пратил имейл "продавам парфюми тра-ла-ла"
[12:22:02 PM] Marto: от този имейл
[12:22:06 PM] Marto: и ми даде този скайп
[12:22:08 PM] Marto: охо
[12:22:42 PM] L1f3_sTyLe: виж сега човек имам си по важна работа като ти казвам че не е мой значи не
[12:22:47 PM] L1f3_sTyLe: ти от дума не разбираш ли ???
[12:23:00 PM] Marto: след малко ще има малко хейт в предприемача
[12:23:02 PM] Marto: твой е
[12:23:12 PM] Marto: разбирам от дума - спирам да пиша
[12:23:36 PM] Marto: дано и теб някой те подведе както мен
[12:23:37 PM] Marto: чао
[12:23:45 PM] L1f3_sTyLe: какво ще има ???
[12:24:02 PM] Marto: не те интересува - профилът не е твой
[12:24:24 PM] L1f3_sTyLe: аз имах предложение за теб но ок както си прецеиш ;)
[12:24:28 PM] L1f3_sTyLe: чао
[12:24:51 PM] Marto: наистина забавна история
[12:25:03 PM] Marto: някой те прецаква и после има предложение
[12:25:04 PM] Marto: ЧАО
[12:28:12 PM] L1f3_sTyLe: не сам прецакал никой писал съм на всички които се свързаха с мен това че съм забравил да ти пиша в което се съмнявам не значи че трябва да можеше да напишеш просто че си започнал сайта , ти защо се свърза с мен след толкова време ??? + това ако си спомняш ти ми каза че ще ми направиш сео ще ми вземеш парите но сайта ми никога няма да мине преди твоя това помниш ли го ?
[12:29:17 PM] Marto: помня го, помня го
[12:29:32 PM] L1f3_sTyLe: и за колко пари се бяхме разбрали с теб ?
[12:29:37 PM] Marto: затова и ти исках малка сума
[12:30:09 PM] Marto: не помня
[12:30:14 PM] Marto: всичко общо 500 лв
[12:30:31 PM] Marto: някъде там беше
[12:30:42 PM] Marto: но какво те интересува теб, никът не е твой, мейлът не е твой
[12:30:44 PM] L1f3_sTyLe: колко за сайта и колко за сеото
[12:30:56 PM | (12:31:18 PM — редактирано)] Marto: 300 лв сайта, 200 лв сеото
[12:30:57 PM] Marto: можеби
[12:31:02 PM] Marto: нещо такова
[12:31:08 PM] L1f3_sTyLe: никът не е мой да , но в момента те питам за какви пари говорехме преди
[12:31:08 PM] L1f3_sTyLe: ?
[12:47:24 PM] L1f3_sTyLe: и какво си направил до момента?
[1:02:28 PM] L1f3_sTyLe: ???
[1:03:28 PM] Marto: по-горе написах
[1:03:46 PM] Marto: достатъчно си ми губил времето, сега пак ми го губиш

По абсолютно никакъв начин не твърдя, че пичът е измамник, че ще ви измами и т.н. Да кажем, че просто съм гаден спамер.
 
От: Изработка на онлайн магазин

За мен гошко е лайне така че умната
човека няма да седне да рови п оскайп и да търси по обявите да прави шотове ей така че му скимнало да направи мръсно !
 
От: Изработка на онлайн магазин

Айде като сме взели да спамим и аз да си вирна носа..
Хората като georgi123... не ми харесват. Имат оферти от един милион програмисти и накрая се отказват от проекта, защото им се ходи на почивка. Те не разбират колко надежди разбиват у програмистите(каквото и да означава това).
Ако беше сериозен, 1 час след като е пуснал темата щеше да каже - намерих си човек, затваряйте темата.
Стига глупости, пътя...-->
 
От: Изработка на онлайн магазин

Някак вярвам повече на човек със 170 мнения отколкото на друг с 17. А и изразните средства (разбирайте думите, начина на писане и т.н.) говорят достатъчно красноречиво.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Сакати оферти като това лято не си спомням да е имало някога. Имам чувството, че всички некадърници и тарикати на дребно са решили стинки от нетя да вадят през ваканцията (отпуската). Да си идва зимата, че почна да писва...


П.П
Поста ми не е насочен към автора на темата! Обаче пак се прокрадва съмнение за нещо нередно... и затова.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на онлайн магазин

Да няма да седне да търси защо ли? защото сайта става потенциален конкурент на неговите два сайта за парфюми , не е ли по добре конкуренцията да е по малко и заявките повече ? Или той е най-съвестния гражданин и решава , че аз съм човека който го е прецакал и трябва да си го изкара на мен , смешен си колега. Тъй като мойте парфюми няма да са реплики и ментета като твойте аз мога да пиша на няколко институции , че предлагаш реплики , тоест ментета което е незаконно + това нямаш и фирма , още по зле и да ти направя толкова мръсно , че да не можеш да се сетиш откъде ти е дошло. Като правиш скрийнове покажи една фактура за репликите :D
Тъй като мисля да продавам ОРИГИНАЛНИ ПАРФЮМИ се замислям над казаното от мен по горе.

Отностно намирането на най-подходящия за мен проект не мислиш ли колега , че аз знам какво търся , по добре гледаи себе си и си гледаи твоето канче .
 
От: Изработка на онлайн магазин

За да престане шизофренията "този Гошко не е онзи Гошко", става дума за:
Георги Бахчеванов от гр. Костенец, набор '88
В предприемач има 2 ника: georgi123456 и dreamman88
тел. 0885346293, сайт - http://www.parfumibg.net
 
Re: От: Изработка на онлайн магазин

Да няма да седне да търси защо ли? защото сайта става потенциален конкурент на неговите два сайта за парфюми , не е ли по добре конкуренцията да е по малко и заявките повече ?

Абе ти по-голяма глупост не можа ли да измислиш. Щял да спира конкуренцията :DТо така ако ставаше. Пределно е ясно, че утре ще се регнеш с друг ник в този или друг форум и ще излъжеш някой. Дреме му на фара на Мартин за говеда като теб. Иска само да предупреди останалите.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Охо, охо - значи 2 сайта. Как разбра, че имам двата сайта като не съм го упоменавал никъде тук? Опа, май го бях писал на L1f3_sTyLe преди време като му показвах мои сайтове. Ех, пак съвпадение. Опаааа, второ съвпадение - ти ми беше казал, че твоят сайт е parfumibg.net NICE NICE. Никът ти в скайп преди беше такъв: dreamman.
Радвам се, че има доблестни граждани като теб, които искат да ме съдят за действията ми. Моля те, давай, но няма да намерят за какво да се хванат, че да ми пишат акт. Аз имам 1 наум, имай и ти :)
Тук (http:// parfumibg. net/) също са оригиналчета като гледам :)
 
От: Изработка на онлайн магазин

Ти май си умника на стадото , за да приключим с темата щом аз лъжа хората , значи и Мартин ги лъже като продава реплики на оригинални парфюми . За което трябва да си понесе последствията . Времето ще покаже какво ще стане , но аз мисля да се заема сериозно с написаното от мен по горе , щом като ще си правим мръсно нека да е така.
Успех !

Темата да се изтрие!

Я си виж подписа първо откъде видях сайтовете . Собственика на сайта трябва да има 1 на ум не аз мойто момче. + това google знае всичко така че ако на теб ти е трудно да разбереш някои неща , на мен не е
+ това гледам в сайта който си посочил правят сайтове , мислиш ли , че ако мога да си направя сайта , ще пиша в МОЯ САЙТ изработка на сайтове.
Нямам за какво да се хванат ли добре щом така си преценил , една реплика струва 25лв един оригинален парфюм 125 . Още да пиша ли?

Така като гледам май четеш мненията на хората по горе и ги комбинираш за да си прав ти . Аз спирам да пиша в темата нека да бъде изтрита.

Каквото имах го казах!
 
Последно редактирано:
От: Изработка на онлайн магазин

Репликите не са забранени от закон. В сайта е написано, че продава реплики. Какви последствия според теб трябва да понесе?
 
От: Изработка на онлайн магазин

Ти в коя страна живееш , новини гледаш ли . Като не са забранени тогава заводите(който правят оригинални парфюми ) да затворят и да си почиват. Ако не са забранени защо няма фактури за тях , защо не пише , че се произвеждат еди къде си , защо за правят в една наша съседка , защо законите там са по различни и за това могат да се правят там ? Защо не се продават в парфюмерийните магазини , да пиша ли още ?

Какви последствия ли , например фирма има ли ? фактури издава ли ? касова бележка , офис на фирмата , пише ли че фирмата може да се занимава с това , знае ли че тези продукти спадат към клас взривоопасни и лесно запалими , има ли склад който да поддържа изискванията за този вид продукта. Още и ще и още ?
 
От: От: Изработка на онлайн магазин

Темата да се изтрие!

Де да беше толкова лесно да се измъкнеш от себе си ;x
Това какъв си ще те преследва докато не се оправиш, а за това се иска време - някой дори не успяват..
За репликите ktomov е напълно прав! Какви складове какви чудеса...
Успех на всички!


п.п: Quote:
знае ли че тези продукти спадат към клас взривоопасни и лесно запалими?
няма такъв смях ;d
 
Последно редактирано:
От: Изработка на онлайн магазин

Като цяло са забранени, тъй като по мои сведения се внасят нелегално, но това може да ви го каже момчето, защото все пак то ми предлагаше количества на едро. Напиши в google "парфюми", "продавам парфюми" и виж какви ще са повечето сайтове или обяви. Виждал съм как хора с пари си купуват ментета по една причина - не искат да дават много пари за нещо макар и малко по-качествено.
Аз не мамя никого за разлика от теб, колега. Има ли поръчка - аз звъня и казвам "Добър ден, поръчали сте си ... В момента го има (няма) в наличност. Всички парфюми в нашия онлайн магазин за реплики. Желаете ли да го получите или се отказвате от поръчката?". В бизнеса има едно нещо наречено "коректност". Няма значение дали тоз бизнес е обвързан с продаване на домати и краставици на сергия. Ако на тези домати и краставици им има нещо, трябва да се каже. Ако тези парфюми са ментета, трябва да се каже.
Също съм написал, че парфюмите са реплики.
Другото нещо: да кажем, че парфюмът е пристигнал, но е счупен. Аз пращам нов на моя сметка макар и да съм на загуба, защото има едно нещо в бизнеса, наречено "коректност".
Ти не се тревожи за моите клиенти - от сайта или тези, на които им пиша системи, дизайни и т.н. Аз винаги съм бил коректен и затова те се връщат при мен.
И да си наясно: колега, ти не можеш да си ми конкуренция.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Ти в коя страна живееш , новини гледаш ли . Като не са забранени тогава заводите(който правят оригинални парфюми ) да затворят и да си почиват. Ако не са забранени защо няма фактури за тях , защо не пише , че се произвеждат еди къде си , защо за правят в една наша съседка , защо законите там са по различни и за това могат да се правят там ? Защо не се продават в парфюмерийните магазини , да пиша ли още ?

Какви последствия ли , например фирма има ли ? фактури издава ли ? касова бележка , офис на фирмата , пише ли че фирмата може да се занимава с това , знае ли че тези продукти спадат към клас взривоопасни и лесно запалими , има ли склад който да поддържа изискванията за този вид продукта. Още и ще и още ?

Спри наркотиците пич.
 
От: Изработка на онлайн магазин

Приятелю Георги,

ако при тези параметри се оттървеш с 3 хил., направо бии капата в земята и пазарувай
 
От: Изработка на онлайн магазин

Заданието и бюджета са на светлинни години едно от друго!
 

Горе