Изработка на сайтове на Джумла или WP

kursove

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек с необходимите знания и умения за изработка на 20 сайта на Джумла или WP. Изискването е човека да има желание за работа и добри познания.
Сайтовете, ще включват 5-6 странички, модул за социални мрежи Фейсбук, G+ и Туитър модул за карта на G Maps, Текст 500 думи на страничка, модул за регистрирани потребители, и контакти. Евентуално и други лесни неща по препоръка на Мастера. Бюджета на е голям но за сметка на това работата е много а клиента е претенциозен:rolleyes:
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Кой нормален ще се захване при малък бюджет, много работа и претенциозен клиент !!!

Тези 3 неща са несъвместими!

Или има много работа, претенциозен клиент и Мноооогооо пари, или малко пари и непретенциозен клиент!
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Става въпрос за сателитни сайтове, които да отлежават или да пуснат по някои линк в нужда. Нищо сложни или трудно, за човек с познания в изграждането на CMS системи.
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Здравей Ангеле,
Сайтовете, които ми направи са добри и то доста но последния път нещо не се разбрахме за оптимизацията. Платих ти една сума и нищо не се получи. Имам интерес но първо трябва да ме компенсираш за не състоялото се SEO и тогава да тръгнем към нов проект. Проявявам интерес към Фейсбук нещата, които предлагаш.
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Благодаря на всички за офертите,
искам да сложа краен срок за оферти до 21.01.2012г.
Трябва ми човек, който може да сглоби CMS и да го подкара за 1 час, да поръча няколко статии или да ги направи сам.
Сателитните сайтове са на български 20-30 броя и 4 на английски.
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Здравейте, намерихте ли човек :) за изработка на сайтовете :) ако не сте пишете :)
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Здравейте,
Благодаря на всички за проявения интерес към офертата. Поради относително високата цена за подобна услуга решихме да проведем курсове за изработка, дизайн и начално SEO на уеб сайт. Кандидатите са по програма за стажанти с подходящо образование или студенти.
 
От: Изработка на сайтове на Джумла или WP

Това какво означава - намерихте ли човек за сайтовете, ако не сте искам да се включа с оферта (не мога да пиша лични - нов потребител съм) - потърсете ме на скайп - cheapsitebuilder.eu или на телефон 089 3456 473, и кажете какъв ви е бюджета - ще измислим нещо.
 

Горе