Изработка на сайт за 26 лв./месец

d.denev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тази оферта е подходяща за хора, които са стартирали бизнеса си скоро или им предстои да започнат дейност. За всеки бизнес, който е още в началото, всеки лев, който може да бъде спестен, е добре дошъл.

Ако офертата ви интересува, можете да прочететe повече тук.
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Идеята наистина е много добра,не съм виждал в други сайтове подобни неща,но според мен ще почне да се ползва масово.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Аз съм виждал на други места такива схеми и честно казано ми изглежда комично. Какъвто и бизнес да захване някой и иска интернет присъствие е меко казано несериозно, ако не може да задели едно 1000 лева. Все пак бизнес не се прави без пари.

Комично ми е за евентуалните клиенти, не за хората които предлагат такива услуги.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

ThinkFast, съгласен съм с мнението ти, но може би е по-добре първоначално спестените пари от изработка на сайт да се инвестират в интернет реклма.

Аз съм виждал на други места такива схеми и честно казано ми изглежда комично. Какъвто и бизнес да захване някой и иска интернет присъствие е меко казано несериозно, ако не може да задели едно 1000 лева. Все пак бизнес не се прави без пари.

Комично ми е за евентуалните клиенти, не за хората които предлагат такива услуги.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Аз съм виждал оферти за 10лв/месец... Чудя се, от какво живеят дизайнерите, които предлагат такава цена!

От мама, тате и социалните :D :)
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Аз съм виждал оферти за 10лв/месец... Чудя се, от какво живеят дизайнерите, които предлагат такава цена!
Ако следваш определена рутина и не правиш нормален къстъм дизайн, един сайт може да го избичиш за няколко часа барабар с няколко статии за контент.

Иронията е че колкото повече сваляш цените, съответно качеството, толкова по-голяма конкуренция имаш...
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Незнам ама надали някой ако мисли да прави сериозен сайт ще го заинтригува тази оферта от 30лв...
Нищо Лично просто мое мнение..

EDIT: Дори и да са стартирали новобранци..
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Незнам ама надали някой ако мисли да прави сериозен сайт ще го заинтригува тази оферта от 30лв...
Нищо Лично просто мое мнение..
Я вземи прочети отново първия пост, после влез в линка даден в него и попрочети малко!
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

@ThinkFast, те тия пичове, са ни чели дискусиите за сайтовете под наем :lol: (афилейт ).
Иначе мега тъпо е това, особено пък да рекламираш във форум на уебмастери :lol:
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Евтиното винаги излиза скъпо.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Начи 1 е да си коментираме сеирджийската, друго е да се оплюва директно офертата.
Аз скам и дребен тарикатлък не виждам тука.
Всеки може да предлага каквото и както си реши.

Още повече ако сте нещо като конкуренти - само се излагате като кифладжии с подобни коментари.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Прав си, че всеки може да предлага каквото си реши, а ако иска може и да работи без пари. Обаче да го рекламира тук, при условие, че има хора които с това се занимават професионално, е най-малкото неетично и некоректно спрямо колегите. Това е същата конкуренция, като тази, която правят черните братя от Индия.
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

1. Те клиентите сами ще му докарат акъла - твърде изкушаващо за български вебмастър е да спре да си плаща 'вноските' веднага след като сайтът му е готофффф...

2. Е неприятно е като някой гълта клиентелата и се налага да си сменяш бизнес политиките, ама винаги има начин да проявиш адаптивност.

3. Човекът на практика ви прави безплатен маркетингов рисърч. Примерно ако видите че има търсене за такъв тип услуга, докато вие се почесвате из форумите и се чудите що няма клиенти тоя месец, можете просто да предложите конкурентна оферта... За колко време се прави масов сайт тип 'ширпотреба'? Не ми казвайте, че всеки път рисувате сайта на Фотошоп, след туй 'нарязвате' на ХТМЛ/ЦСС и интегрирате в къстъм ЦМС.

Примерно аз ей-тъй както съм седнал, мога да избича 4-5 сайта до края на деня :) . Ако намеря някой (пък копирайтъри наоколо бол) да генерира контента (няколко статийки да се радва Гугъл), бройката ще стигне 7-8 без да се напъвам особено. Ще предложа всеки сайт по 70 лв, крайна цена. Като по тоя начин си оставя и вратичка спокойно да свалям надолу (с бая), когато се навъдят конкуренти-имитатори.... Идеално ще е ако имам 1-2 дни предварително да сетна някаква автоматизирана обработка на поръчките.

Всъщност го мислех преди около 1/2 година да направя нещо такова. Бизнес-планчето си седи в архивата ако случайно ми се дозанимава с глупости...
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Здравейте,

Радвам се, че се получи дискусия. Със сигурност много от вас са прави. Според мен важното е към кого е насочен продуктът. В случая ако прочетете внимателно офертата, можете да пресметнете, че става дума за сайт с крайна цена 389 лв. Когато видите функционалностите и имате предвид, че се използва open source система (Worpdress) мисля, че и вие ще се съгласите, че цената е напълно нормална. Защо пуснахме офертата във форума? По две причини - първо тук се ровят и доста хора, които искат да имат сайт на ниска цена. Аз следя форума вече от доста време и толкова ниски цени, каквито могат да се видят тук, не знам дали някой някъде може да намери. Естетсвено в много случаи е ясно, че не говорим за качество. Втората причина беше, че искахме да получим обратна информация какво мислят хората от бранша за подобна оферта. Напоследък подобен род оферти започнаха да се предлагат все по-често. Като резултат до момента, може да се каже, че половината от вас са против, а другите са по-скоро "ЗА". Това ме кара да си мисля, че може би има потенциал в едно подобно предложение.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Пич, просто е тъпо да рекламираш тука такава глупост, тука няма да намериш клиенти сещаш ли се???
 
От: Изработка на сайт за 26 лв./месец

Е що да не намери? Клиенти има навсякъде, въпроса е клиентите да не се хвалят че са клиенти, щото ще се изложат.
 

Горе