Изработка на сайт, цена ?!?

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Искам да попитам за колко лева бих могъл да си купя сайт подобен на www winner bg (точно копие с добър дизайн и без категория медия) Ако може да ми кажете към коя фирма да се обърна или някой които е навътре в нещата за колко $$ ще го направи. Хайде успех и чакам оферти .. бъдете скромни :p
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

По принцип на международния пазар такава услуга (клониране на сайт) излиза минимум 2000$ , не знам как вървят цените в България, но предполагам не са по-различни.
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

аз мога да ти напиша такъв за 300-400 лева с екстри и добавки по твое желание. дизайна е отдлено ако искаш 80-120лв зависи от нещата които ще има системата
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

Проявявам интерес към проекта. Ако искаш да го обсъдим и да ти дам коректна цена свържи се с мен на Skype: v_atias.
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

авторска ще е само да проявиш желание

може ли да ми дадеш някакъв твой проект/сайт ?

A знаете ли накакъв сайт подобен на winner със същата игра обаче англйска версия ..
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт, цена ?!?

Най-лесно е да купиш винер.бг :)

що да се заминаваш с разработка
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

Защото удоволствието да направиш сам нещо, то да бъде успешно и да победиш конкуренцията не може да го изпиташ ако просто ги купиш :D :D :D
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

еми аз мога да ти изкопитам дизайна, но пхп не е мойта сила все още . :(
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

Сайт като winner, не е само PHP.. а комбинация от няколко езика.. Попитай Фирма, да ти направят нещо добро!
 
От: Изработка на сайт, цена ?!?

Сайт като winner, не е само PHP.. а комбинация от няколко езика.. Попитай Фирма, да ти направят нещо добро!

Разбира се ,че е комбинация ... но мисля ,че ако даде поръчката на фирма ще му излезе скъпо ... освен ако няма "сухо" за харчене :wink:.
 

Горе