Изработка на сайт

Mak

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Поради несериозността на потребител от форума, подновявам офертата за изработка на сайт. Сйатът се състои от 5 страници като особеността е, че трябва да има 3 теста. Първият е от 114 въпроса като отговорите на въпросите са с "да" и "не". Вторият се състои от 40 въпроса и е със 7 възможности като потребителят трябва да избере един отговор. Третият тест е да подреди 5 фигури от 1 до 5. Всички отговори от потребителя трябва да се изпращат на имейла и в базата данни на сайта. При интерес пишете да се разберем за подробности /най-вероятно не съм бил напълно подробен и изчерпателен/, цената за изпълнение и срока на изработка.
 
От: Изработка на сайт

Здравейте, всичко разбрах и мога да изпълня, но това за 5-те фигури не го схванах. Разместването имам предвид. Имате ли домейн и хостинг вече? А платформа като предпочитание за изработката на сайта? Можете да видите някои мои проекти тук - testground . tk :wink:
 
От: Изработка на сайт

За теста - дадени са 5 фигури, потребителят трябва да ги подреди по степен на харесване от 1 до 5, т.е да ги номерира 1,2,3,4 и 5. не съм запознат с платформите, но са ми споменавали, че най-добра е wordpress, но нямам предпочитания стига да работи добре.
 
От: Изработка на сайт

Здравейте, ясно, разбрах. Имам подобни форми правени в wordpress. Ако искате изпратете тестово да направя един от въпросниците на мейла ми testground at testground . tk и ако е ок, ще го нагласим цялостно. Поздрав!
 
От: От: Изработка на сайт

Искам да похваля колегата testground, който си свърши перфекно работата по създаването на сайта, тестовете и уеб-дизайна, и имаше търпенито да обяснява всичко ясно.:D
 
От: Изработка на сайт

Ами, не познавам testground, но по това кеото виждаме е изключително добра работа. браво на него.
А на Uphero кеото ми даде без причина отрицателна репутация, моля недей, не ме засягаш. изключително нагъл тип е.
 
От: Изработка на сайт

Това, че направи няколко лога и получи малко положителна репутация няма да скрие факта колко нагло и измамно копеле си!
Имайте едно наум за този индивид
Ами, не познавам testground, но по това кеото виждаме е изключително добра работа. браво на него.
А на Uphero кеото ми даде без причина отрицателна репутация, моля недей, не ме засягаш. изключително нагъл тип е.
 
От: Изработка на сайт

Продължих по темата, защото се сблъсках с няколко некомпетентни/несериозни/не знам какви други правячи на сайтове. За да не си блъскат главата в стената като мен, а да знаят, че на този колега може да се разчита /точен и коректен/ и професионалист, а такива хора напоследък май са рядкост.
 
От: Изработка на сайт

Има ли някой wordpress разработчик,който може да ми качи HTML5 код на Wordpress.Аз се справих до някъде,но е статично!Естествено няма да е даром...
 
От: Изработка на сайт

Пусни си твоя тема и може да се намери и човек за без пари да удари едно рамо ;)
Има ли някой wordpress разработчик,който може да ми качи HTML5 код на Wordpress.Аз се справих до някъде,но е статично!Естествено няма да е даром...
 

Горе