Предлагам: Изработка на скриптове

Защото те обърках с HrisStonev от форума, на който му пазя скайпа. След това ти оставих телефон и каза, ОК, не си ми писал повече, очаквах че ще ме добавиш.
ти си този който се нуждае от нещо, не аз :) тъй, че няма за какво да те търся


Все пак се очаква някакъв интерес от теб, може да търся нещо, но не аз съм пуснал темата да предложа услуга, след това да не се интересувам от потенциални клиенти. Ако такова ти е отношението към бъдещи клиенти, мога да си направя и предположение за качеството на услугата :)
 
Последно редактирано:
Защото те обърках с HrisStonev от форума, на който му пазя скайпа. След това ти оставих телефон и каза, ОК, не си ми писал повече, очаквах че ще ме добавиш.



Все пак се очаква някакъв интерес от теб, може да търся нещо, но не аз съм пуснал темата да предложа услуга, след това да не се интересувам от потенциални клиенти. Ако такова ти е отношението към бъдещи клиенти, мога да си направя и предположение за качеството на услугата :)

Ако имаш нещо да дрънкаш, има си ЛС, ако пък ще правиш публични заключения, прави ги, единствено темата се ъпва. Аз като ти видях първото съобщение и веднага реших, че не ми се работи с такъв човек :) :) :)
 
Окей, ъъъъп на темата :) :) :)

П.С. @ReminD ти като си толкова умен защо си губиш времето с мен и тая тема ;)
 
Последно редактирано:
Някой ако може да предложи скрейп и списък на онлайн магазини спрямо платформа ( български ) , включително SaaS магазини ( seliton, gombashop, etc ) да драсне. Това, което ми трябва е url / cms списък.
 
Някой ако може да предложи скрейп и списък на онлайн магазини спрямо платформа ( български ) , включително SaaS магазини ( seliton, gombashop, etc ) да драсне. Това, което ми трябва е url / cms списък.
Някой да му направи, че аз нЕмам желание...
 
Работа си имам, не е като да съм безработник копаещ линкове и събиращ мнения :) (макар, че що да не поспамя форума и аз)

Иначе спами си, по тая тема, не ми пречиш. Явно си го взел насеризоно и надълбоко, щом така се "обиди". Както и да е, мерси за ъпа и "черната реклама" ;)

Явно ти си безработния събиращ мнения за повече линкове в подписа...
 
Работа си имам, не е като да съм безработник копаещ линкове и събиращ мнения :) (макар, че що да не поспамя форума и аз)

Иначе спами си, по тая тема, не ми пречиш. Явно си го взел насеризоно и надълбоко, щом така се "обиди". Както и да е, мерси за ъпа и "черната реклама" ;)

Явно ти си безработния събиращ мнения за повече линкове в подписа...

Не, просто те баитнах, за да покажа че отношението към мен не е заради личността, а просто защото цялата услуга ти е несериозна, Понеже си тъпо парче и нова риба, клъвна с последното си мнение. Кроса се позагуби, но ти ще свършиш като добър заместител на неговите постове. :D @nandibandi
 
Не, просто те баитнах, за да покажа че отношението към мен не е заради личността, а просто защото цялата услуга ти е несериозна, Понеже си тъпо парче и нова риба, клъвна с последното си мнение. Кроса се позагуби, но ти ще свършиш като добър заместител на неговите постове. :D @nandibandi

Окей.

Гледам имаш 6000+ мнения, то 5000+ са от спам и оф-топици по темата... същото и с рейтинга ти явно... и с доста свободно време да се ровиш по стари теми и да пишеш оф-топици.. Може пък и да си някой милионер в пенсия.. кой знае :) Освен да разваляш и да ъпваш темата друго не правиш в момента... А нанди досега не съм я виждал да "пазарува" в "пазара" на форума :)
 
А нанди досега не съм я виждал да "пазарува" в "пазара" на форума
Няма как да я видиш, щото Нанди не купува, а продава, при това контрабандна стока, която не се търгува публично. ;)

Ти какво мислиш, че като не сме високомерни, сме все несретници тук?! Кълцаме си тихо по кьошетата и само ако се появи някой интересен се активираме.
Чувствай се поласкан, че те смятам за интересен. :)
 

Горе